Yengeç Burçlarının Dekorasyona Bakışı

Dekorasyon fikirlerinin burç farklılıkları ile değişkenliği, tercih edilen renk ve dizayn özellikleri ile bilinen bir gerçek. Her burcun kendine özgü tamamlayıcı bir bakış açısı, analitik düşünebilenlerin daha pratik niteliklerle dolu mekanlar ortaya koyması ise tesadüf olamaz. Yengeç burcu dekorasyon tercihleri doğrultusunda öncelikle sizlere yengeç erkeği ve yengeç kadının kısaca özelliklerinden bahsedelim.

Yengeç Erkeği

Er yengeçler daha çok atacı, gelenek ve göreneklerine sadık, duygusal, hoşgörülü, iyimser ve cömert kişilikleri yanında mükemmeli, disiplini seven karakterleri ile ilgi çeker. Yengeç erkekleri iş anlamındaki pratik, cin fikirli akılları ile birlikte üstün bir hafıza tekniğine sahiptir. Yengeç erkeği özellikleri arasında detaycı, ayrıntılara fazla takılan tarafları da bulunur.

Yengeç Kadını

Bayanları duygusallıkları ile beraber, sadık ve sevimli bir yapı içindedirler. Ay ‘ın, burcun gezegeni olmasından kaynaklandığını sandığımız bir güzellikleri de mevcuttur. Yengeç kadını özellikleri içinde, en çok dikkat çeken iyi kalpli ve aynı oranda kıskanç olmaları, bilinen ön sıradaki vasıflarıdır. Su grubu Akrep, Balık ve Yengeç Burçlarının doğal duygusallıklarını taşırlar.

Kısaca yengeç burcu erkek ve kadını olarak özelliklerinden bahsetmiş olduk ve sıra geldi ortak nokta dekorasyon anlayışlarına.

Yengeç burçları bu özellikleri ile yapıcı bir tarafları da olduğundan, dekorasyon konularına doğuştan eğilimli kişiliklerdir. Bir nevi, dekorasyon tutkunluğu içinde olduklarını düşünebiliriz. Evcil bir yapısı olduğundan, ev dekorasyon tutkusunun olması yengeç burcu insanı için kaçınılmaz bir durum. Karma bir dekorasyon, karışık bir renk ve eşya cümbüşü kesinlikle yengeçlere uygun bir durum değildir. Daha çok yengeç burcunun mobilya rengi tercihi, beyaz ya da gümüş olarak çoğunlukta tercih edilir.

Yengeç burcu dekorasyon konusunda hassas ve hemen hemen evinin her bir köşesinde modern olmalı, estetik, anlam taşıyan aksesuarlara yer verebilmelidir. Mutfak yengeçlerin en uğrak yeri olacağından, televizyon karşısında uzun süren sofra başları onlara göre bir durum. Yengeç burçlarının suyu sevmesi, banyo dekorasyonunun eksiksiz tamamlanmasını, duş alırlarken kendilerine huzur yüklediklerini düşünebilirler. Ayrı bir dünyada, kendi hayal alemlerinde gayet mutlu olabilen yengeç burçları, güvende olmayı isterler. Güvenlik sistemleri ile evlerinin donatılmasını sağlayabilirler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir