Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Yatak Odası » Yataş Body Balance Yatak

Yataş Body Balance Yatak

Uyku esnasında fark edemediğimiz bir durum var. Vücut kilomuzun yatak üzerinde dengeli bir şekilde yaygınlaşmaması. Tabi buna sıradan yatakların müdahale edebilmesi, düzenlemesi çok zor. Bünyesinde barındırdığı yatak teknolojisi buna imkan vermeyebilir.

Yataş ‘ın Body Balance yatakların teknik alt yapısında omurgayı düz tutacak ve sağa sola dönmeleri engelleyecek yatak sistemi kullanılmış. Zamanla sizi Body Balance yatakların yuttuğunu, içine gömüldüğünüzü hissettirmesi aşikar. Tek kişiliklerin 16 hava kanalı bulunurken, çift kişilik Yataş Body Balance yataklar yapısında 32 tane hava kanalı bulunduruyor. Kapitonesi 250 gr. Woolmark yün içermektedir.

Bady Balance ‘nin çalışma presibinden kısaca söz edecek olduğumuzda, uyku sırasındaki hareketlerimiz ile hava kanalları tam tersine vücut ağırlığının yoğunluğunu takip ederek, toplanıyor. Bu şekilde omurganın 8 ayrı bölgeden destek kazanarak basıncın azalmasında büyük rol oynar. Body Balance ile bel ve boyun ağrılarınızda düşüş görülerek, kas tutulması ve sırt ağrıları da düşer.

Yataş Body Balance Yatak

Yataş Body Balance Yatak

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.