Modern Yatak Odalarında Tasarım

Yatak odalarının en modern olma özellikleri altında, çağdaş bir çizgi ile oluşan çeşitli dekorasyon fikirleri gelir. Yeni bir yatak odası dekore edebilir, var olan yatak odası dekorasyonunuz üzerinde bazı revize edici uygulamalarda bulunmak isteyebilirsiniz. Bu arada yalnızca eşinizin ve sizin fikirleri ile hareket etmenizi önerelim. Aksi halde, modern yatak odası dekorasyonu çizgisi içinde hareket edebilmek zor olabilir. Odanızın yüz ölçümünde daha geniş bir alan bırakarak, hafif bir makyaj kıvamında pek fazla oynamadan ve kurcalamadan bir mantık kurmalısınız. Eşler arası beraberliğin yaşandığı, mutluluk ve huzurun bulunduğu mekanın, yatak odasının da ferah ve geniş bir şekilde dekore edilmesine itina gösterilmeli.

Modern Yatak Odalarında Tasarım

Odanızın renk kombinasyonu ve mobilya modellerinden önce, aydınlatmasının da modern ve daha gelişmiş bir avize ile düşünülmesi gerekir. Kartonpiyer kenarları ve müsait mobilya araları için gizli led aydınlatmalar hiç de fena olmaz. Duvarlarınızın, birbirinden güzel tablolar ile şenlendirilmesini atlamayınız. Özellikle yağlı boya çalışmalar, odanızın şık ve modern ışıklandırma çizgisi altında daha belirgin bir hal alacaktır.

Mobilyalarınızın seçiminde oval köşe tarzı modelleri seçebilir, daha düz renkleri ile desenlerin fazlalığı azaltılmış alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Dekorasyon aksesuarları olarak, metal aksamlı ve anlam verici objelere komidin yada duvarlarda asılı olarak yer vermeniz de mümkün. Perdeleri mi değiştirecektiniz ? Eğer işin o safhasında iseniz, elinize 2011 perde modelleri kataloglarını almanızı ve aklınızdaki renkleri ile bütünleşebilecek bir modeli şimdiden işaretleminizi öneririz.

Modern Yatak Odalarında Tasarım
Modern Yatak Odalarında Tasarım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir