Kelebek Sandıklı Baza Modelleri

Mobilya alınırken birçok marka arasında sıkıştığımız, kaldığımız anlar olur. Mobilya dekorasyon kapsamında sizlere bu kez Kelebek Mobilya’nın birbirinden hoş ve fonksiyonel kullanım özelliklerine sahip, sandıklı baza modellerinden söz edeceğiz.

Yatak odaları başta olmak üzere, yattığınız yatağın altındaki mucizevi saklama sandıkları. Çeşitli nevresim takımları, atıl battaniye ve diğer ev tekstil ürünleri depolayabileceğiniz bir bölme. Kelebek sizler için bazaların saklama bölmelerini özelleştirmiş, dizayn ve tasarımları açısından kullanım kolaylığı getirmiş.

Kelebek sandıklı baza fiyatlarına baktığımızda ise ikili bazaların 1500 TL civarında olduğu gözümüze çarpıyor. Sandıklı bazaların ölçü değerleri ise 185 cm genişliğinde, 86 cm yüksekliğe ve 246 cm de derinlik ölçülerinde.

Açık gri tonlarında yatak ve baza başlığı renklerinden koyu griye varan, alüminyum nikelaj görüntüsündeki baza ayakları mevcut. Bazanızın yatak kısmını saran örtünüzün rengi ile kendi kombinasyonunuzu da belirleyebilirsiniz tabi . . .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir