Cuma , 27 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Yatak Odası » İstikbal Katlanır Somya Yatakları

İstikbal Katlanır Somya Yatakları

İstikbal Katlanır Somya Yatakları

Somya yatakların artık evlerde kullanılmak istenmediği ortada. Şayet 80 ‘li yılların dar gelirli evleri için somya divan yatakları uykunun en güzel anlarının yaşandığı yer olmuştur. Somya yataklara ilk bakıldığında rahat bir yatak izlenimi uyandırmayabilir. Halbuki tam aksine gerçek rahatlığı, hem sert hem de yattıkça yumuşak bir zemin haline geldiğini anlayacaksınız.

Genel olarak somya yatakların kullanıldığı mekanlar toplu yaşama müsait mekanlar olarak göze çarpıyor. Söz gelimi hastaneler ve oteller örnek gösterilebilir. Somya yatakların katlanır özellikli olarak piyasada bulunabilmesi ise büyük bir avantaj halini almış. Yer kaplamayacak olması, alt temizliğinin daha da pratik bir şekilde yapılması mümkün. Katlanır somya yatak örnekleri olarak sizlere İstikbal Omega Somya Yatak Modeli görsellerini sunmaktayız.

İstikbal Katlanır Somya Yatakları

İstikbal Katlanır Somya Yatakları

1 Yorum

  1. Merhaba ;

    Katlanır yataklar ile ilgili olarak, fiyat teklifi istiyorum. İlgilenenlerin site yönetimi ile irtibata geçmesi rica olunur.

    İyi çalışmalar.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.