Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Yatak Odası » İlginç Yatak Tasarımları

İlginç Yatak Tasarımları

Yatak odalarındaki sıra dışı mobilya ve diğer dekoratif aksesuarların, eşler arasındaki psikolojide olumlu etkiler yaptığı söylenenler arasında. Daha uçuk kaçık yatak odası yatak modellerinin tasarımcılarına dikkat ettiğimizdeyse renkli, espri yüklü ve hayatı dolu dolu yaşayan insanlar olarak karşımıza çıkmaktalar. Demek oluyor ki evlerimizin ya da ofislerimizin dekorasyon anlayışı içinde kimi zaman ilginç, sıradışı dizayn ve tasarımlar ile üretilmiş ürünlere yer verebilmeliyiz.

Bir arkadaşımızın ofisini ziyarete gittiğimde duvarda asılı olan, Yeşilçam Sinaması ünlü oyuncularının küçük küçük kareler halinde yer aldığı poster tablo dikkatimden kaçmamıştı. Kullandığınız obje dizayn ve tasarım yönlerinden ziyaretçilerinizin/misafirlerinizin dikkatinden kaçmamalı. Anlam ve serzeniş içermeli.

Konumuzda ilginç yatak modelellerinin üzerinde durarak sizlere birkaç sıradışı model sunuyoruz.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.