IKEA Nyponros Nevresimlerle Florö Karyola

NYPONROS çift kişilik nevresim seti 99,85 TL iplik boyama, iplik dokunmadan önce boyanmıştır. Yatak takımına yumuşaklık verir. %100 pamuk olup yorgan kılıfı Genişlik 240cm Uzunluk 200cm ebatlarında beyaz ve mavi renk seçenekleri ile…

FLORÖ karyola 719 TL. Temiz tutmak kolay, kılıfı çıkartılabilir ve kuru temizleme yapılabilir. Kılıf %1oo pamuk. Karyolanın ebatlarından bahsedecek olduğumuzda ise genişliğinin 168 cm, yüksekliğinin ise 112 cm olduğunu görmekteyiz. Bu karyolaya uygun bir şekilde yatak düşünüyorsanız onun da ebatlarının genişlik:160cm ve uzunluk:200cm uzunluklarında olmaları yeterli.

IKEA nevresim setleri / Nyponros

Sabahları Yataktan Zinde Kalkmak Herkesin Hakkı. Başlangıç Noktası ise Burası.

Dikkatli, enerjik, sakin…Bugün kendinizi nasıl hissettiğiniz bir gece önce nasıl uyuduğunuzla çok alakalıdır. Yeni bir yatak almak doğru bir başlangıç noktasıdır  ancak esas farkı aldığınız yatağı doğru yastık ve yorganla tamamladığınızda hissedersiniz. İşte bu yüzden, tam sizin için kombine edilmiş bir yatakta dünyaya adım atabileceksiniz. Üstelik tüm bunları bugün IKEA ‘dan aldığınızda ve evinize götürdüğünüz anda, bir sonraki güne yeni bir hayata uyanabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir