IKEA Karyola Çeşitlerini Gördünüz mü ?

ikea_karyola

ikea_karyola

İkea mobilya dekorasyon severlerin en uğrak mekanı olsa gerek. Bizler de sizere ön bilgi ve fikir sağlar umudu ile İkea karyola modellerinden bir kaçını incelemeye koyuluyoruz.

İkea ürünleri her zaman benim favorim, çünkü İkea’da zengin çeşit ve küçük alanlar için geniş çözümler var. Sizlere çift kişilik karyola hakkında bilgi vermek istiyorum. Yatak altının boş olması bize göre temizleme açısından büyük bir kolaylık, sadece bu değil tabi, ayarlanabilir yatak kenarları, farklı kalınlıklardaki yatakları kullanmanıza izin verir. Açılı yatak başı, yatakta kitap okurken rahat bir oturuş sağlar. Ürün gayet sade, şık ve kullanışlı. İkea’ya yolunuz düşerse ve karyola ihtiyacınız varsa görmenizde fayda var.

İKEA tek kişilik ve çift kişilik karyola modellerini incelediğimizde, sunta, sıkıştırılmış liflerden yapılmış tahta, akrilik bazlı boya, lamine özelliklerinde olduklarını görüyoruz. Yatak kenarlarını iç kısımlarından ayarlayarak farklı kalınlıklardaki yataklarla birlikte kullanabiliyorsunuz. Karyola temizliği için, hafif deterjanlı bez yardımı ile silmeniz de yeterli oluyor.

Malm serisi İKEA karyolasının ebatları;

Uzunluk: 211 cm
Genişlik: 107 cm
Ayakucu yüksekliği: 30 cm
Yatak başı yüksekliği: 77 cm
Yatak uzunluğu: 200 cm
Yatak genişliği: 90 cm

fiyatı ise 249 TL den satışa sunuluyor.

İkea karyolasının sizlere sağlanmış güzel bir özelliği olan, birbirine kombine edebilme yani birbirine entegre olabilmeleri sayesinde karyola birleştirme olayını kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

“IKEA Karyola Çeşitlerini Gördünüz mü ?” için bir yanıt

  1. Zeynep Guran avatarı
    Zeynep Guran

    IKEA malm serisi beyaz başlıklı ve ayak ucu olan yatak kullanılmış mı yoksa sıfır mı? Hala elinizde mevcut mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir