Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Yatak Odası » Facebook Yatağı

Facebook Yatağı

Özellikle sosyal medyanın trend servislerinden Facebook yatağı daha çok ilginizi çekebilir. Facebook ve Twitter logolarının yer aldığı çorap, bardak, ayakkabı, giyim ve diğer kullandığımız ürünlerden sonra yattığımız yatakların da alet ediliyor olması, yat-kalk Facebook gibi bir anlamı da yanında getirebilir. Fbed isimli ilginç Facebook yatağının tasarımcısı bir Hırvat. Yatağın başı ise mini bir çalışma masası görüntüsü ile +ilginç bir özellik getirmiş.

Şüphesiz ki internetin sosyal iletişim anlamında, kişi profilleri bazında en çok tercih edilenlerinden Facebook ve gelecekte de bu markaya yönelik birçok değişimin geleceğide kuşkusuz. Facebook ‘un yatak odalarınızdaki yatağınıza kadar tasarımlarda yer alması ise hayatımızda kendisini kısa sürede benimsediğimiz anlamını taşıyor.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.