Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Yatak Odası » Baza Yatak Modelleri ve Fiyatları

Baza Yatak Modelleri ve Fiyatları

Kanepelerini açarak yada düz yatak odası yatakları üzerinde yatanların baza yatak yeniliği ile tanışması ile yönelmesiydi, bazaların gelişi. Tekli yada çiftli olarak seçilebilen, altındaki geniş bölmesi ve bazalar başlıkları ile tam bir yatak havasında. Baza, markası ve üretiliş ayrıntıları doğrultusunda bir rahatlık içindedir muhtemelen. İmalatları esnasında kullanılan mobilyası ve yatak yünü, yastığından yay mekanizmasına uzanan kaliteyi kesinlikle bünyesinde barındırmalıdır.

Baza yatak modelinizi almadan önce, saklama haznesinin ne tarafdan açılacağına da ölçüleri kadar dikkat edilmeli. Alacağınız mağaza yetkilisine kapak yönünü değiştirtme imkanınız olabilir. Alacağınız bazanın garanti koşullarını da bilmelisiniz. Başlıklı baza yada başlıksız baza yatak olarak ürünleri incelerken, odanıza hangisinin yakışacağına da özen gösterilmeli.

Baza Yatak Modelleri ve Fiyatları

Baza Yatak Modelleri ve Fiyatları

Baza Yatak Modelleri ve Fiyatları

Baza Yatak Modelleri ve Fiyatları

Çilek Mobilya İletişim Hattı :

+90 212 465 78 45

1 Yorum

  1. Fiyatlarınız görebileceğimiz bir platform var mıdır ?

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.