Cuma , 27 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Yatak Odası » Modern ve Klasik Şifonyer Modelleri

Modern ve Klasik Şifonyer Modelleri

Şifonyer Modelleri

Eskilerden bu yana, izlediğimiz geçmiş filmlerde bile sık sık gördüğümüz bir mobilya modeli. Şifonyer modelleri. Genellikle yatak odalarında, yatağın hemen bitişiğinde ve kolaylıkla ulaşabileceğimiz bir kenarda yerini edinirler, şifoniyerler. Üzerinde bir gece lambası, kitabınız ve gözlüğünüzün yanında bir sürahi ve bir bardak. 1990 ‘larda şifonyerlere dikkat ettiyseniz, biri bir diğerinin sanki kopyasıymış gibi ceviz ağacından yapılmış, 4 bölmeyi / 4 rafı geçmeyen modeller olarak akılda kalıyor.

Yatak Odalarının Vazgeçilmez İhtiyacı, Şifonyer Modelleri

2011 ‘e bakıldığındaysa çekmecelerin fren sistemlerini kullandığı, lake kumaşlı mobilyaların, tutamaklarında da bir teknoloji estirdiği modern modeller çıkıyor karşımıza. 2011 şifonyer modelleri muazzam dizayn niteliklerini, muhteşem ve kusursuz bir tasarım ile tamamlanarak üretildikleri görülüyor.

Klasik ve Sade Özelliklerde Şifonyer Modeli

Cam Masa, Deri ile Kaplanmış Bir Şifonyer

Klasik ve Metal Ayakları İle İlgi Çeken Şifonyer

İster 4 Raf, İster 2 Raf Şaheser Şifonyer Modelleri

Klasik ve Açık Renk Yatak Odaları İçin İdeal Şifonyer

Oval Şekli İle Diğer Bir Tercih İmkanı

Şirin ve Tek Gözlü Bir Şifonyer Modeli

Şirin ve Tek Gözlü Klasik Bir Şifonyer Modeli

Estetik ve Asil Duran Bir Şifonyer

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.