Cuma , 2 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Store Perde – Güneş Kırıcı Perdeler

Store Perde – Güneş Kırıcı Perdeler

Yaz aylarında özellikle şu günlerde, 39 dereceye ulaşan günümüz sıcaklarından bahsediyorum. Camınızdan içeri giren güneşin, odanızı daha da ısıtmasına göz yummayarak güneş kırıcı perde. Sunscreen perde/güneş kırıcı perde ile istediğiniz an, tek bir hareketle güneşin odanıza girmesine engel olabilirsiniz. Güneş kırıcı perdelerin evinize / ofisinize katacağı estetik dekorasyon görüntüsünü de unutmayın.

Store screen, store perde modellerinde, perdenin özel maddesi yanıcı olmaksızın diğer bir özelliği ise toz ve kiri tutmuyor olmasıdır. Peki store perdelerin elyaflarındaki o desenler, dokunma modelleri güneşin blokaje edilmesinde rol oynar mı ? Evet. Kare, çapraz veya hazır şekillerle dokunmuş güneş kırıcı elyafları bulunmakta ve bu desenlerin farklılıklarına göre güneşin geçirgenliği %5 ila %10 arasında bir değişim göstermektedir. Odanızda yer alan lcd tv, bilgisayar gibi elektronik cihazlar store perdeler sayesinde güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmaktan kurtulurlar.

Store Perde Temizliği ;

Sizlere buradan store perdenizin temizliği için verebileceğimiz en güzel çözüm yolu, kuru temizleme dükkanlarına vermeniz olacaktır. Siz store perdenizin mekanik kısmından kumaşını çıkardığınız anda, kuru temizlemecilere verdiğinizde yep yeni, pırıl pırıl bir hal alacaktır. Böylece tekrar perdenizdeki kumaşı, elyafı yerine takarak temiz bir kullanım elde edeceksinizdir.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.