Sigara İçme Odaları Hakkında

sigarai_birakin_resmi

Bilindiği gibi kapalı alanlarda sigara içme yasağı getirilen ülkemiz Türkiye’de, sigara kullanan vatandaşlar tam olarak şu zamanlarda, devam yada tamam gibi çelişkili bir takım psikolojik baskılar altında olduğunu görmekteyiz. Çoğu kafe ve restoranların cam balkon sistemi ile sigara içilebilir mekanlar oluşturması ise dikkatlerimizden kaçmıyor. Sigara içilen odaların havalandırması ve temizliği kesinlikle gözetilmeli, aksi halde sigaranın zararı iki ile katlanacaktır.  Kurum ve kuruluşların sigara yasağı ile kapalı alanların rahatladığını ve insanların daha temiz bir nefes aldığını yazmadan edemiyoruz.

Aşağıdaki resimde gördüğünüz sigara içme odası ile umarım içtiğiniz son sigara bitirmekte olursunuz. Resimdeki sigara içme odasının, tavanına bu şekilde bir resim yapılarak durumun daha da düşündürücü bir anlam kazanılması sağlanmıştır. Bu gibi sigara içme odalarına giren her insanı eminim ki tavandaki bu resim dikkatini çekmenin yanı sıra kendisine oldukça düşündürücü gelmiştir.

Sigara size zarar vermeden önce lütfen sigarayı bırakın . . .

Kendi belirlediğimiz takipler sonucu bir çok insanın çevremde bu alışkanlıktan vazgeçtiğini de sizlere buradan belirtmek isterim. Ayrıca resimde gördüğünüz “sigara içme odası” değil,  sigara bırakma odasıdır. Saygılar. Daha sağlıklı ve mutlu yarınlar için, SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR diyerek yazımızı burada bitirmek isteriz.

Sigara ve tütün odası örneği

Tavan grafiği ile muhteşem bir anlam yüklenmiş sigara içme odası
Tavan grafiği ile muhteşem bir anlam yüklenmiş sigara içme odası
SİGARA SAĞLIĞA CİDDİ ZARARLAR VERİR
SİGARA SAĞLIĞA CİDDİ ZARARLAR VERİR

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir