Seranit Seramik ‘ten SERAVİSTA

Seranit Seravista

Seranit’in yenilikçi yüzünü öne çıkaran, uygulaması kolay, dayanıklı ve estetik SeraVista merdivenler, yoğun trafikli dış mekanlardan, özel iç mekanlara kadar geniş bir yelpazede kullanım imkanı sağlıyor ve uygulandığı mekanlara değer katıyor.

Yeni Nesil Merdiven

Seranit Seravista Yeni Nesil Merdiven

İstenilen boyutta, tek kalıp olarak üretilen ve tek seferde monte edilebilen, standart basamaklardan çok farklı ve çok dayanıklı, yepyeni bir merdiven.

Estetik

SeraVista, dayanıklılığının yanı sıra estetik görüntüsüyle tasarımları zenginleştiriyor; uygulandığı mekanlara porselen karonun zarafetini katıyor. Standart basamaklardan farklı olarak, kıvrımlı detayı ile basamak vurgusunu ön plana çıkarıyor.

Üstün Teknoloji

Seranit Seravista Yeni Nesil Merdiven

İleri teknoloji ile eğilen porselen karolarla SeraVista, ürünlerin kullanımını tek boyutun dışına çıkarıyor. Ayrıca porselen karonun dayanıklılığı, kaymazlığı, düşük su emme oranı ile leke tutmaması ve çok sayıda renk seçeneği de SeraVista’nın diğer avantajları arasında.SeraVista, aynı mekan içerisinde yer alan tüm mimari detayları porselen seramik ile çözebilme imkanı sağlıyor. SeraVista eğimli detaylar, ile basamak ve süpürgelik vurgusunu ön plana çıkararak, porselen zarafetini mekanların her noktasında istenilen şekilde kullanım imkanı veriyor.

Seranit’in Porselen Karo üretiminde kullandığı ileri teknoloji ile karolar eğilerek basamak, süpürgelik ve köşe kaplamaları olarak mekanların detay ve bitiş çözümlerinde kullanılmak üzere tekrar şekillendiriyor.

SERANİT, SERAVİSTA KONSEPTİ İLE, DÜŞLENEN MEKANLARIN TASARLANMASINA OLANAK SAĞLAYAN ESTETİK ÇÖZÜMLER SUNUYOR.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir