Pembe Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon renkleri arasında neşeyi, rahatlık ve güveni işaret eden pembe dekorasyon fikirleri için sizleri aydınlatalım

Renklerin her işin içindeki fonksiyonu tartışılmaz. Birkaç renk arasında seçim yapmak, birçok rengi birarada kullanmak ise hayal gücü ile geliştirilebilir. Konumuda, pembe ve tonları ile ilgili olarak örnek dekorasyon düzenlemelerini sizler için yayınlıyoruz. Kimi zaman koyu kimi zamansa açık tonlardaki pembenin, odanın havasına kattığı enerjiyi hissedebileceksiniz.

Pembe Dekorasyon Fikirleri

Bir misafi odası. Küçük taburelerin puf kaplamalarında ve tablodaki pembelerin odada yarattığı his anlatılmaz olmuş. İkili koltuk kırlentlerindeki pembe renkli desenlerin, yapay açık pembe güllerin üzerinde de pembe dekorasyon fikirlerine rastlamak mümkün.

Pembe Dekorasyon Fikirleri

Yatak odaları için ise pembenin bayanlara özel olduğu yanılgısı vardır. Bir aşk yuvası mizacı içinde yatak odalarında kesinlikle pembe ve tonlarına yer verilmeli, kullanılmalıdır. Sandalye, abajur ve nevresimleri üzerinde pembeye rastlamak mümkün.

Pembe Dekorasyon Fikirleri

Oturma odalarının sürekli kullanılan, her daim ve sıklıkla zamanımızı geçirdiğimiz odalar olmasından ötürü pembeye belirli alanlarında yer vermek mümkün. Kendimizi neşeli, rahat ve güven içinde hissettiğimiz oturma odalarında pembenin anlamını ifade etmesine olanak tanımalı.

Pembe Dekorasyon Fikirleri
Pembe Dekorasyon Fikirleri

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir