Tv Ünitesi Duvar Kağıtları

Tv Üniteleri Duvar Kağıtları

Oturma odalarının vazgeçilmezlerinden biri olan multi medya köşesi, arkaplanında birbirinden güzel farklı desenleri ile duvar kağıdı kullanılarak bir baş gelebilir, gözünüze . . .

Son yılların değişen elektronik dizayn ve kültürü, izlenen televizyonları inceltmesi ve ses sistemleri ile bütünleşmesinden ötürü fazlasıyla gelişti. Tabi dekorasyon özelliklerinin de bu duruma bağlı olarak farkındalık sağlaması ise işimize gelmekte. Nedeni tüplü televizyonun görünümü ile ince ekran lcd & plazma görüntüleyicilerin estetik görünümlerinde eşit durmamalarıdır.

Dekorasyon ustalarının kendi içinde keşfettiği, tv üniteleri için arka planda odanızın tek renk duvar boyasından ziyade farklı bir duvar kağıdı ile desenleştirme özelliği bir hayli tutulmakta. Oturma odasındaki farkını ortaya koyması ve evin estetik duran tv ünitesi kenarı ile odanızın da genel anlamdaki dekoruna şık bir nitelik getirmiş olacaksınız.

Yapı marketler başta olmak üzere, piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz sizi anlatan desenleri içinde barındıran duvar kağıtları çeşit çeşit karşınıza çıkabilir ve kafanızı da biraz karıştırabilir. Söz gelimi zebra desenli yada koyu kahve arasında beyaz ağaç dallarını işaret eden duvar kağıdı modelleri popüler olarak kullanılanlardan.

Tv Üniteleri Duvar Kağıtları
Tv Üniteleri Duvar Kağıtları
Tv Üniteleri Duvar Kağıtları
Tv Üniteleri Duvar Kağıtları
Tv Üniteleri Duvar Kağıtları

“Tv Ünitesi Duvar Kağıtları” için 3 yanıt

 1. ayşenur avatarı
  ayşenur

  Merhaba,

  Ben yeni evleniyorum ve evimle ilgili birçok şeyi kendim tasarladım yaptırdım vs ama bu tv ünite kısmı küçük bi salonumuz olduğu için canımı çok sıktı. aslında benim hayal ettiğim düz beyaz renk duvarlar ve tv ünitesinin olduğu duvar için koltuklarım gibi kırmızı tonları içeren duvar kağıdı planlamıştım ama tv sehpasının duracağı duvarın solunda kapı sağ köşesinde de kiriş var. şimdi ben o duvarı kiriş ve kapı üstüne kadar komple kaplamalı mıyım, yoksa sadece tv bulunan kısım mı kağıt olmalı? bi dünya resim inceledim ama hepsinde düz bi duvar var 🙁

 2. sida avatarı
  sida

  Bence, bana sorarsanız TV arkasındaki duvarı başlangıçtan itibaren, bitişe kadar kaplamalısınız. Gayet güzel olur, hatta o duvar kağıdı karşısındaki duvarında uyumlu bir boya ile bütünleşmesi harika olacaktır.

 3. Elif avatarı
  Elif

  Merhabalar;
  Evimizin salonunu henüz yeni döşedik. Tv ünitemizin arkası için duvar kağıdı düşünüyoruz. Renk ya da deseni için ise kararsızlığımız var. Mobilyalarımız siyah renkli, koltuklarımız ve berjerler beyaz açık bej, duvarların rengiyse kum beji şeklinde ayarlandı. Durumumuz bu şekilde iken sizce Tv ünitesinin arkasına özel hangi renk duvar kağıdı kullanmalıyız ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir