Merinos Mobilya İkili Kanepe Modelleri

İkili Kanepeler

Merinos Mobilya ikili kanepe modellerini incelemeye aldık ve sizler için yayınlıyoruz. Merinos kanepe modelleri LARA, MANOLYA, ELA, DORUK, EGE, IŞIL VE FULYA ikili olmak üzere şimdilik toplamda yedi model. Lakin ilerde artar ve gelişir mi, bilinmez.

Merinos LARA İkili Kanepe Modeli

Lara modelindeki parlak, altın renkli kırlentler hayli asil ve ilgi çekici duruyor. Kolçaklarındaki genişlik ve genel görünümündeki sağlamlığı, sağlam duruşu ise diğer bir özelliği.

Merinos MANOLYA İkili Kanepe Modeli

Manolya kenepe modelinde de genel görünüm ve aynı şablon değişmemiş, üstelik beyazın bir kanepe üzerindeki duruşu bu kadar hoş gözükebilirdi, gözlerimize. Kırlentlerini diktörgen olarak tasarlamışlar ve parmaklık desenleri ile gayet estetik olmuşlar.

Merinos ELA İkili Kanepe Modeli

Ela ikili kanepe modelinde ise, sizi kolçaklarında iki adet rulonun beklediği bir model. Kadifeyimsi görünen, bir o kadar da konforlu duran bu modeli evinizde bir kenarda görmek isteyebilirsiniz.

Merinos DORUK İkili Kanepe Modeli

Doruk kanapede ise Doğu ‘nun muazzam sıcaklığı yatıyor. Bu esinti ile dizayn ve üretimde farklılık gözetilmiş olacak ki sıradışı bir tasarım havasında bu ikili kanepe.

Merinos EGE İkili Kanepe Modeli

Merinos ‘un Ege ikili kanepesi de Doruk ile aynı dili konuşuyor diyebiliriz. Tabi sizler de yorumlarınızda bunu belirtebilirsiniz. Görünümdeki şablon, bu şekil ve bu desenler, aksesuarlar Türkiye ‘deki mobilya tüketicilerinin pek de tarzı olmasa gerek.

Merinos IŞIL İkili Kanepe Modeli

İşte size ışıl ışıl, mükemmel sadelik ve klasik bir atmosfer içinde Merinos Işıl ikili kanepe modeli. Gayet hoş bir çizgisi bulunan Işıl ‘ın renk diyagramı da koyu kahveden, açık kahveye ve oradan da direk krem rengine bürünüyor.

Merinos FULYA İkili Kanepe Modeli

Zenginliğin ve şaşalı bir evin olmazsa olmazlarındanmış gibi dursada, Fulya kanepeleri daha çok ciddiyeti ve resmiyeti de yanında yansıtmaktan çekinmiyor. Siyah deri görünümü ve bu karanlığı açık bir mor renk ile açmaya çalışmış olsalarda, fena değil.

Merinos – İletişim Hattı

+90 (212) 654 69 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir