Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Oturma Odaları » LCD, Plazma, Tv Üniteleri ve Kütüphanelik

LCD, Plazma, Tv Üniteleri ve Kütüphanelik

Söz gelimi elinizde kullanmakta olduğunuz lcd, plazma yada tv ünitesi mevcut ve kitaplık, kütüphane tarzı bir mobilya, raf düşünüyorsanız. Kenarlarından yani sağından ve solundan 50 ile 100cm bir alan oluşturmanız yeterli olacaktır. Gerisini mobilyacınıza ve göz zevkinizin isteklerine bırakabilirsiniz.

Kütüphanelerin bir evde, özellikle kitaplara olan ilginin ve kültürün fazla olduğu bir evde önemleri oldukça fazladır. Bu sebepledir ki tüm kitapları organize etmek, tek bir çatı altında toplamak için daima bir arayışına girilmiştir.

Lakin tv ünitelerinin sağında, solunda ve üst kısmında oluşan boşluklar, mobilya tasarımcıları tarafından kitaplar için düşünülmüştür. Lcd üniteleri olsun, plazma üniteleri olsun çevresel manada bir kütüphaneye dönüştürülebilmektedir.

Eğer oturma odanızın medya köşesi dar değil aksine geniş ise, bu şekilde değerlendirilerek kitaplarınızın düzenli ve disiplinli bir şekilde durmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.