IKEA Karlstad Kanepe Modelleri

IKEA eviniz için birçok ihtiyacına cevap verebilmesi ile bilinir. Bu nedenle kanepe modellerini de görmek, hissetmek ve incelemek gerekebilir. IKEA oturma grupları her eve hitap etmesi ve karakterize edilmiş ürün çeşitliliği sayesinde tercih edilmekte.

IKEA Karlstad Kanepe Modelleri
IKEA Karlstad Kanepe Modelleri

İkea Karlstad Deri Kanepeleri

  • Deri koltuk / kanepelerinden Karlstad köşe kanepesini ele aldığımız ikea ‘da, kumaş kanepe modellerini de bulabilmek mümkün.
  • Karlstad 3 farklı renk seçeneğinde grann beyaz, grann kahverengi ve grann siyah.
  • Köşe kanepe iskeleti olarak sunta ve kontrplak ile liflerin sıkıştırılması ile meydana gelen tahtalardan oluşturulmuş.
  • İşlenmiş sığır derisi ile kaplı, kabartmalı ve boyanmıştır. Kanepe yay sistemi ise tamamen çelik olarak tutulmuş.
  • ikea Karlstad deri kanepe modelinin bakımı da oldukça kolay ve hemen eskimez bir ürün. Yüzeyindeki deri işlemelerinin getirdiği kolaylık ile kanepe kendi hava alma sistemine sahip.
  • IKEA Karlstad Kanepe Modelleri

    IKEA Karlstad Kanepe Modelleri

İkea Karlstad 2 ‘li – 3 ‘lü Kumaş Kanapeler

Karlstad 2 ‘li kanepelerinin de gayet rahat ve geniş özelliklere sahip olduğundan, kendisinden bahsedebiliriz biraz. Mobilyalarınızın dokusu, deseni ve rengi. Tüm bunlar koltuklarınız ile çelişki içinde durmaması gerekli şeyler. Bu yüzden kanepeler, çeşitli kumaş tür ve renkleri doğrultusunda etrafında yer alan dekoratif unsurlara uyum sağlayabilir.

Uzanma koltuğu ile kullanabileceğiniz ikea kanepeleri, ayarlayabilir imkanı ile kolçaklardan oluşmakta. Minderlerinin esnek ve poliüretan sünger, polyester lif dolgusu sayesinde otururken rahatlığı hissedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir