Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Oturma Odaları » İDAŞ Mobilya Soffist Kanepeler

İDAŞ Mobilya Soffist Kanepeler

İdaş Mobilya ‘nın soffist kanepelerine geçmeden önce, “Soffist” sözcüğü üzerinde duralım kısaca. Sofistler ‘in geçmiş çağlarda gezgin felsefeci insanlar olduğunu kısmen biliriz. Ücretli bir şekilde sofistler, felsefesini edinmek istediğiniz konuda sizlere öğretici bir yaklaşım sunuyorlardı. İdaş ‘ın Soffist isminde ise iki adet f harfi olduğunu görüyoruz. Umarız ki İdaş Mobilya yetkililieri konu altına “Soffist” sözcüğünün açıklamasını getirmekten çekinmezler.

Orkide Soffist Kanepe

Kolçakları deri olarak üretilmiş olmasından ötürü, ilk görünümde sizi etkileyecek olması kaçınılmaz. Orkide Soffist kanepe grubunun renkleri ile huzur aşılayacak bir modeli.

İris Soffist Kanepe

Derisinin içine kumaşı hapsetmişçesine duran bir model. Metal ayak anlayışının modern durduğu İris Soffist kanepeleri incelemenizde yarar var.

Gelincik Soffist Kanepe

Tamamı kumaş bir kanepe modeli. Yanlız kırmızısı ile bulunduğu mekana / odaya hakim olacak gibi . . .

İDAŞ Mobilya Soffist Kanepeler

İDAŞ Mobilya Soffist Kanepeler

İDAŞ Mobilya Soffist Kanepeler

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.