Çarşamba , 29 Haziran 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Oturma Odaları » Bellona ANFORA Koltuk Takımı

Bellona ANFORA Koltuk Takımı

ANFORA Koltuk Takımı

Anfora serisi ile Bellona Mobilya tek renk dizilmiş koltuk takımlarını tarihe gömecek gibi. Klasik oturma odası koltuk takımları aynı renk ve estetikden uzak bir diziliş ile odalarımızda yer almaktaydı. Yanlız Bellona Anfora Koltuk Takımı ile beyazı ve kahveyi buluşturarak, farklı bir görünüm elde ediyor.

Ziyaretçilerinizin ilk olarak dikkatini çekecek bu model 3’lü ve 2’lisi beyaz renk ile, teklisi ise kahverengi ile kombine edilerek farklı bir oturma odası trendi yakalıyor. Suni bufalo derisi ile kaplanmış Anfora koltuk takımları, berjer ile takımını tamamlıyor. Döner metal aksamlı berjer odanızdaki atmosferi bir anda yenileyerek, modern bir bakış açısı kazanmasını sağlıyor.

Anfora ‘nın ölçüleri için sayfa içinde yer verdiğimiz grafiklerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede odanızın ölçülerini kendiniz alabilir ve mekanınızın müsade eden yerine, uygun anfora 3’lü 2’li yada tekli koltuk modeline yer verebilirsiniz.

Bellona ANFORA Koltuk Takımı Ebat / Ölçü Grafiği

Bellona ANFORA Koltuk Takımı Ebat / Ölçü Grafiği

Bellona ANFORA Koltuk Takımı / 2'li Beyaz Suni Bufalo Deri

Bellona ANFORA Koltuk Takımı / 3'li Beyaz Suni Bufalo Deri

Bellona ANFORA Koltuk Takımı Kahve Rengi

Bellona ANFORA Koltuk Takımı Kahve Rengi 3'lü

3'lü ve 2'lisi Beyaz Teklisi ise Kahverengi Anfora Koltuklar

Bellona Mobilya 3'lü Anfora Koltuk Beyaz

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.