Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Oturma Odaları » Babalar Günü ‘ne Özel Bir Hediye

Babalar Günü ‘ne Özel Bir Hediye

2011 Babalar Günü Hediyesi

İstikbal Mobilya son olarak, eski pop şarkıcılardan Levent Yüksel ve Aşkın Nur Yengi ile STARLIGHT furyasını tanıtmıştı. Bu furya ile birbirinden güzel yeni model, 2011 mobilya gruplarının da biz tüketicilere sunulduğunun farkındayız. Yaklaşık 2 haftalık bir süresi olan Babalar Günü için ise, İstikbal Mobilya ‘dan babalara özel kral koltukları bizler de uyumlu bulduk. Babanızın pazar sabahları gazetesini ve çayını eline alarak, çekileceği bir köşeye şimdiden yer açın.

2011 ‘in Babalar Günü hediyeleri arasında neden bir Tv / Uzanma Koltuğu olmasın ? İstikbal Tv Koltukları olarak tüm showroom ‘larında görebileceğiniz uzanmak koltukları ile umuyoruz ki babanızı çok sevindireceksinizdir. İstikbal ‘in Marta, Vivaldi, Mandarin, Master, Holiday ve Calvin tv koltuklarını bir inceleyelim.

İstikbal Mobilya 2011 Marta Tv / Uzanma Koltuk Modeli

İstikbal Mobilya 2011 Vivaldi Tv / Uzanma Koltuk Modeli

İstikbal Mobilya 2011 Mandarin Tv / Uzanma Koltuk Modeli

İstikbal Mobilya 2011 Holiday Tv / Uzanma Koltuk Modeli

İstikbal Mobilya 2011 Calvin Tv / Uzanma Koltuk Modeli

İstikbal Mobilya 2011 Master Tv / Uzanma Koltuk Modeli

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.