Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » ORA Alışveriş Merkezi Bayrampaşa

ORA Alışveriş Merkezi Bayrampaşa

ORA Alışveriş Merkezi Bayrampaşa

Outlet, temalı park, sinema, konser, otel, fuar ve sergi gibi daha birçok etkinliğe Ora İstanbul Bayrampaşa ‘da . . .

Siz kongrede yer alırken, küçük çocuklar  da eğlence merkezlerinde vakit geçirecek. Otelde dinlendiğiniz anda, konserlere katılma fırsatınız dahi olabilecek. Arslanların ateş çemberi içinden geçerek yapacakları gösterilere, yakından tanıklık etme fırsatınız olacak.

27 Kasım 2011 tarihinde açılışı meydana gelecek ve birçok kampanyayı birarada açılış avantajları dolayısı ile birarada bulacaksınız. 70.000 m² lik alana kurulu Ora Alışveriş Merkezi, 360.000 m² alanında inşaat yer alıyor.

SMG Europe tarafından işletilen Ora Convention İstanbul, Ora’nın benzersiz atmosferinde, şirket etkinlikleri ve ürün lansmanlarından, küçük sergi ve toplantılara kadar her türlü faaliyete elverişli, 9000 m2’ye yayılmış esnek bir mekan. İş dünyası ve network aktiviteleri için ideal ve dünya standartlarında bir organizasyon olanakları ile oldukça etkili.

ORA Alışveriş Merkezi Bayrampaşa

ORA Alışveriş Merkezi Bayrampaşa

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.