Ofis Bölme Sistemleri

Ofis yenilemede daha modern ve daha da estetik alüminyum aksamlı parçalar, cam desen örnekleri ve cam kapıları ile birbirinden hoş ve alımlı ofis bölme sistemleri ile karşılaşabilirsiniz.

150 ya da 200 m² bir yer satın aldınız veya kiraladınız. Aslında ofis bölmeleri için bunun bir önemi yoktur. Yanlız ofis bölme dekoratif girişiminizi, yerinizin ölçüsü ve eğer yer sizin ise genellikle daha da güzel olmasını isteyerek yapmaktayız. Kullanım amaçlarına göre odalar, odaların kendi lokalinde ise kullanılacak araç ve gereçlerin uzunluk / yükseklik / genişlik hesaplamaları iyi yapılmalı.

Ofislerin bölünmesi ile ilgili olarak diğer bir husus ise kullanılacak bölünmüş odadaki elektrik prizi ve anahtar ihtiyaçları düşünülmeli. Gerekli olan kablolama hatları da odanın kullanımı yönünde montajlanmalıdır.

Alçıpanlar yardımı ile ofis bölmeleri bir hayli yaygın iken, cam ve alüminyum profiller ile bölünen odalar göze daha hoş gelmekte. Günümüzünün şartları, gelişen teknik ve teknoloji doğrultusunda çok daha yenilikleri görebilmek mümkün olacaktır.

Ofis Bölme Sistemleri
Ofis Bölme Sistemleri

 

“Ofis Bölme Sistemleri” için 2 yanıt

  1. çağatay avatarı
    çağatay

    Ofis böldürmek istiyoruz. Fakat öncesinde küçük bir araştırma içine girmek istedik. Teşekkürler.

  2. neriman avatarı
    neriman

    Kesinlikle her işin geçerli bir kuraldır. Öncesinde doğru kaynaklar ve mecralar tarafından bilgi edinilmeli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir