Tefal Actifry Fritöz

Tefal Actifry Fritöz

 Tefal Actifry Fritöz

Sofrasında kızartma görmeyi, onu tatmayı sevenlerden misiniz ? Durum anlaşıldı ve sizler için Tefal Actifry Fritöz markasını sunmak üzere üretti.

Tefal kendini geliştirmeye devam ediyor. Her çıkardığı yeni üründe kendinden söz ettiren tefal, bu sefer hem sağlığa hem de damak tadına önem verenler için Actifry Fritözü tüketicilerin beğenisine sundu.

Tefal Actifry Fritöz patates kızartmasının yanı sıra, et, balık, tavuk,sebze, tatlı gibi yiyecekleride gönül rahatlığıyla pişirmenize olanak sağlıyor. Ölçü kaşığı sayesinde yemeklerinizde ne kadar yağ kullandığınızı görecek, bilinçli ve sağlıklı beslenmekte zorlanmayacaksınız. Koku yaymadan pişirme özelliğine sahip olan Actifry Fritöz ‘ün kullanımı ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Parçaları kolay ayrılabilen Tefal Actifry Fritöz’ün temizlenmesinde sorun yaşamayacaksınız.

Beslenmenizde ve lezzet tutkunuz da büyük bir devrim yaratarak sizde Actifry Fritöz ‘ü deneyin.
Kendi özgün kalitesindeki teknolojisini sunan Actifry, patates kızartmaları %3 yağ oranlarında pişirmeniz için üretilmiş. Tefal Actifry ile ilgili genel özellikleri ve fiyatı olarak da sizleri bu sayfamızda bilgilendiriyoruz. 1 kg hazne kapasitesinde olup, 1400 watt güç tüketiminde. Bilinçli pişirme olanağını yeşil ölçü kaşığı aracılığıyla yemekleriniz için gerekli yağ seviyenizi kontrol altında tutabileceksiniz. Kontrollü pişirme sizin buhar yapmayan kapaktan pişirme sürecini izlemenizi sağlar. Pişirme sürenizi ayarlayabilir ve bu sayede fritöz tarafından ikaz edilebilirsiniz. Tefal Actifry gövdesi el yakmaz, güvenlidir. Yiyeceklerinizi koymadan herhangi bir ön ısıtma süreci gerektirmez.

Tefal Actifry Fritöz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir