Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Mutfak » Sade Mutfak Tasarım Örnekleri

Sade Mutfak Tasarım Örnekleri

Sade Mutfak Tasarım Örnekleri

Özellikle bayanların yakından ilgilendiği bir mekandır mutfaklar. Hanımlar için çalışma ve ilgi alanları olan bu mekanların fonksiyonel kullanım özellikleri taşıması, onlar için önem taşır. Mutfak tasarım ve dizayn açısından ele alındığında çok uçarı ve şatafatlı tasarım örnekleri yanı sıra, sade mutfak tasarımlarına da rastlamak mümkün.

Buzdolabı, bulaşık makinesi, ocak, fırın ve davlumbaz yerli yerinde kullanıma hazır ise fazlasına mutfağınızda gerek yok. Tabi tezgah, dolaplar ve yemek masası ile birlikte sade ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Mutfak eşyası kalabalığından uzak, göze hoş gelecek diye kullanılmayan alet ve eşyaların mutfağınızda yer almasına izin vermeyebilirsiniz. Parlak lake beyaz mutfak dolapları ile power led aydınlatma, her zaman favorilerim arasında yer almıştır.  Kırmızı lakenin de yansıma yaparak göz alması tartışılamaz tabi ki. İşte o zaman mutfak tasarım rengini kırmızı ve tonları şeklinde düşünerek uygulama yapmak gerekebilir. Sizlere mutfak tasarımlarınız için fikirler getireceğine inandığımız mutfak resimlerini aşağıda sunmaktan, memnuniyet duyarız.

 

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.