Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Mutfak » Neden Philips ALU Katı Meyve Sıkacağı ?

Neden Philips ALU Katı Meyve Sıkacağı ?

Philips katı meyve sıkacağını diğerlerinden üstün kılan yanlızca geniş besleme kanalı ve havalı görüntüsü değil. Hepimiz meyve ve sebzelerden olabildiğince çok miktarda özsu çıkaran bir katı meyve sıkacağı isteriz. Piyasadaki birçok katı meyve sıkacağı bütün bir elmayı kesmeden, çekirdeklerini soymadan, çıkarmadan alabiliyor olsa da, motorlarındaki güç yeterli olmuyor ve birkaç ay içinde bozulabiliyor. Philips ALU ile artık böyle bir derdiniz yok. Philips ALU, meyvenin suyunu son damlasına kadar çıkaran özel mikrofiltresi vr hiç azalmayan 700 Watt’lık güçlü motoru ile, meyve keyfini ekonomik bir şekilde sizlere sunuyor.

Philips’in patentini aldığı, geleneksel makinelere göre %70  daha fazla meyve suyu çıkaran benzersiz mikro filtre, zamandan ve paradan önemli ölçüde tasarruf sağlar. Juice Master ekibi bir dizi katı meyve sıkacağı modelini kullanarak kendi testlerini yaptı. Bizim testlerimize göre Philips Alu Katı Meyve Sıkacağı piyasadaki tüm meyvelerden, daha fazla meyve suyu çıkardı.

Jason Vale – Dünyaca Ünlü Detoks Gurusu

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.