Pazar , 14 Ağustos 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Mutfak » Mutfak Masaları Modelleri

Mutfak Masaları Modelleri

Mutfağınızda yemeklerin tüketileceği yer olan mutfak masası, kimi zaman yenilen yemeğin lezzetini kaçırabiliyor. Mutfak masasımodellerinden bizlere göre en güzel düşünceyi, masanın konulacağı yerin genişliğine göre bir seçimde bulunmak alıyor.

Oval mutfak masasi, kare mutfak masası, dikdörtgen ve ya köşegen mutfak masası modellerinden sizin için, yeriniz için en doğru olanı seçmeniz şart. Bunun yanı sıra, oturan her bireyin yeri, varsa manzarayı seyredebilmesi de düşünceler arasına yerleştirilebilir.

Aşağıdaki mutfak masaları görsellerini sizler için derledik ve yorumlarınızı beklemeye koyulduk. Buyrun inceleyin.

Resimde gördüğünüz küçük, çocuksuz bir ailenin manzarasından da kısıtlamadan kahvaltısını ve de akşam yemeğini yiyebileceği mutfak masası.

 

4 Kişilik bir ailenin huzur ve mutluluk içinde kahvaltısını yapabileceği oval yemek masasını, mutfaklarında kullanabilirler.

Oldukça kalabalık 6 kişilik bir ailenin kullanabileceği mutfak masalarından, bana kalırsa en şık olanı.

Bu mutfak masası ise sizin fastfood yemeklerinizi hızlıca yiyebileceğiniz bir masa modeli.

3 Yorum

  1. Çok güzel Ahşapın Yeri Ayrı .. 🙂

  2. Tek Kelime Mükkemmeell .

  3. Bu masalarda bizim hanımda istiyor. Yanlız ölçüleri mi vermek gerek size. Sonrasında bizlere nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.