Pazartesi , 23 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Mutfak » Mutfak Dolaplar Daral(t)masın

Mutfak Dolaplar Daral(t)masın

Küçük Mutfaklar İçin Çözümler

Evlerimizde, en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri de mutfaktır. Özellikle kadınların ilgi alanına giren mutfak, onlar için küçük bir yaşam alanı sayılabilir. Mutfaklarda en çok canlarını sıkan şey ise, dolapların içinin zamanla tıkış tıkış bir hale gelmesi. Ne kadar düzenli hareket edilse de, acil durumlarda dolaplar savaş alanına dönebiliyor.

Örneğin; Bir tencere çıkaracaksınız, dolabın diğer ucunda. Onu almak için önündekileri dışarı çıkarıp tencereyi çıkarmak zorundasınız. Şimdilerde bu durumu ortadan kaldıracak bir kolaylık sağladı üreticiler. Dolapların içine, metal veya ahşaptan oluşan, daire şeklinde dönen raf tasarımı yapıyorlar artık. İstediğiniz mutfak gerecine kolaylıkla ulaşabilmeniz için. Rafın etrafına korumalık koyarak, mutfak gereçlerinizin dağılması engelleniyor. Yapmanız gereken tek şey rafı döndürmeniz.

Bu tasarım mutfak dolaplarınıza şıklık ve rahatlık sağlayacaktır.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.