Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aksesuar » Modern Görünümde Bir Baharatlık Seti

Modern Görünümde Bir Baharatlık Seti

Modern Görünümde Bir Baharatlık Seti

Biz mobilya dekorasyon blog yazarları bazen dışarıda mağazaları gezerken, bazen fare elimizde nette gezinirken ilginç aksesuar ve eşyaları incelemeye bayılırız. Bu ürünlerin ilginç yanlarını yorumlamak ve sizlere gerek artıları, gerekse eksilerini anlatmak üzere programlanmış gibiyiz.

Şimdi de sizlere nette sörf yaparken dikkatimi çekmiş bir baharatlık takımından ya da baharatlık setinden bahsedeceğiz. Yiyecek saklama ürün kategorisi altında bulunan bu modern baharatlık setini umarız sizler de en az bizler kadar seveceksiniz.

Aşağıda baharatlık resimlerini gördüğünüz kavanoz halindeki mutfak ekipmanı, bir ağacı andırmakta ve kapakları silikon malzeme ile tasarlanmıştır. Yer kaplamayacağını umduğumuz bu baharatlık takımı, gerek içeriğine baharat eklerken ve gerekse içinden baharat alırken pratik anlamda kolaylık sağlıyor, zorlanmıyorsunuz.

2013 Modern Baharatlık Takımı

2013 Modern Baharatlık Takımı

2013 Modern Baharatlık Takımı

 

1 Yorum

  1. Hocam gayet şık ve gösterişli bir baharatlık setini paylaştığınız için teşekkür ederiz.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.