Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Mutfak » Linea Dekor’dan Yeni Linea Axis Mutfak Modelleri

Linea Dekor’dan Yeni Linea Axis Mutfak Modelleri

Mutfak dolaplarınızın tavana kadar oluşundan, daha fazla hacim açısından verim alabileceksiniz. Daha yalın ve estetik anlayış içinde kulpsuz kapakların yer alması. Kayar kapakları ile düzen ve disiplinli bir mutfak anlayışından ibaret.

Mutfakta reform… Alışılmış mutfak formuna yenilikçi bir bakış, farklı bir yorum. Axis, tamamen kulpsuz kapaklarıyla sade ve akıcı. Zengin renk ve yüzey çeşitliliğiyle özgün ve kişiye özel. Diğer tüm modellerde de uygulanabilen derin tezgahı, tezgah üstü aksesuarları, tavana kadar uzanan boy dolapları ve geniş hacimli çekmece sistemleriyle Axis mutfakta daha fazla depolama ve çalışma alanı sunuyor. Tasarımın akıcı ve düzenli görünümü kayar kapaklı üst dolaplarla tamamlanıyor. Axis, onunla tanışan herkese yaşamı yenileyen fikirler veriyor.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.