Karaca Kahvaltı Takımları

Karaca Kahvaltı Takımları

Karaca ‘nın kahvaltı sofralarına olan modern ve estetik anlayış uygulaması içinde hareket eden bir marka. Geleneksel üretim anlayışı, kullandığı kalite dolu hammadeleri ile ortaya muazzam tasarım ve dizaynlar koymakta. Yüksek standartlar göz önüne alınarak üretilen Karaca kahvaltı takımı modelleri, Avrupa ve Türk uzmanlar tarafından tasarım edilmekte.

Yeni evli yada kahvaltı takımları koleksiyonunu yenilemek isteyenlerin görmek isteyeceği modeller ile dolu, Karaca. Altın rengi işlenmiş porselenlerinde bir mesaj, o da elde yıkanması tavsiyesidir. Altın dekore edilmiş Karaca ‘larda dikkat edilmesi gereken bir durum. Nedeni ise altın değerli ve hassastır.

KRC Fine Bone Kahvaltı Takımları

Beyazın saflığı ve tazeliği ön planda tutulmuş, inceliği ve zerafeti ile göz kamaştıran takımlar. İmalat aşamasında şekil verilerek fırına atılan, sırlama, ikici fırın ve dekor verme işlemleri sonucu sabah sofralarına ulaşıyor. Kolaylıkla çatlamayan, yüzeyinde parlaklığı ve rengindeki netliği ile de özelliklendirilmiş.

KRC Stoneware Kahvaltı Takımları

Gayet hijyenik, sağlığa uygun hammadeleri tercih eden KRC, bu model kahvaltı takımlarını bir hayli övüyor. Birbirinden çeşitli renk desenleri bulunan Stoneware, üzerindeki lekeler kolaylıkla çıkarılabilen ve kolaylıkla yıkanabilen bir kahvaltı takımı. Yiyeceğinizin sıcaklığını üzerinde muhafaza etmesi ile birlikte, katı yapısı ile üzerinde mikrop barındırmıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir