İstikbal Regina Mutfak ve Banyo Tasarımları

İstikbal Regina Mutfak ve Banyo‘nun, gelişmiş ve estetik banyo&mutfak tasarımları ile akıllıca dekorasyon fikirleri sağladığına dikkat çekmekteyiz. İtalyan Snaidero şirketi olan Rational ile Boytaş Mobilya San. Tic. A.ş. ve İstikbal Regina Mutfak-Banyo aralarında oluşturtukları anlaşmalar doğrultusunda üretiyor. Mutfak mobilyaları, banyo mobilyaları ile çeşitli tasarımlara imza atan ve atacak olan İstikbal Regina Mutfak-Banyo görünüşe göre, banyo ve mutfaklarımız için şık mobilyalar / mobilya tasarımları çıkacak.

İstikbal Regina Türkiye sınırları içinde 70 bayi, uluslararası anlamda ise 3 bayisi ile çeşitli mimari hizmetler sunmakta. 14 farklı mutfak ve banyo mobilyaları modelleri ve 32 değişik renk yelpazesi ile siz dekorasyon meraklıları için alternatifler göstermektedir. Oldukça ileri bir teknolojide hizmet sunan ve mimarların aldıkları ölçü ve ebatlar doğrultusunda hareket ediyor. Online bir şekilde, bir yazılım / program aracılığı ile alınan ölçüler, oluşturulan mimari proje fabrikaya iletilerek 3 haftalık özel bir üretim sonrasında, ilgili İstikbal-Regina Bayisine gönderilmekte.

Öyle görünüyor ki İstikbal – Regina Mutfak Banyo Mobilya tasarımları konusunda, en çok tercih edilen ve kullanımı artacak bir markaya dönüşecek. Özellikler bizlerin ilgisini 80’lik Mokka Ceviz Banyo Modeli çekmiştir. Görünümünde bir zerafet ve alım içeren mobilya kendi banyomuzda özellikle olmasını ve görmek istediğimiz bir model olmuştur.

444 33 44 Müşteri Hizmetleri

“İstikbal Regina Mutfak ve Banyo Tasarımları” için 2 yanıt

 1. LEVENT KILIÇARSLAN avatarı
  LEVENT KILIÇARSLAN

  Manisa – SALİHLİ’ye en yakın bayinizin yeri ve telefonunu istiyorum.Teşekkürler.

 2. admin avatarı
  admin

  —————————————————————
  Merhaba Levent Bey ;

  Manisa – Salihli İstikbal Satış Bayi Bilgilerine Aşağıda Yer Verilmiştir.

  Zaraoğlu Ltd. Şti.
  Muhittin Zar
  0 236 715 53 56
  Zafer Mh. Belediye Cd. No:53

  —————————————————————

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir