Cuma , 2 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Mutfak » Yemek Odanıza İdeal Cam Yemek Masası

Yemek Odanıza İdeal Cam Yemek Masası

Evet cam. Cam yemek masaları. Yemek odanızda büyük farklılık sağlayacak, belki de iştahları kabartacak. Tüm hanımlar bilir ki, cam hangi dekorasyon konusunda yer alırsa alsın kesinlikle gerçekçi bir dizaynı ve estetiği getirir. Camdaki o şeffaflık, zerafet ve incelik onu kopulamayacak bir dekor parçası haline getirmiştir. Yemek masanızın cam oluşu, kalite ve şık bir görünüm için yeterli olmaya yetecektir.

Cam yemek masası fiyatları ise alacağınız masanın ebatları doğrultusunda değişkenlik gösterecektir. Yanlız aşağı yukarı 6 kişilik kaliteli ve mobilya ayaklardan oluaşan bir masayı piyasada 500 – 1000 TL fiyat aralığında bulabilirsiniz.

1 Yorum

  1. İnternetten bazı modellei g ördüm daha değişik modeller olablir model ve fiyat bildirirseniz sevinirim evim için bir adet alacagım teşdkkürler

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.