Hisar Fırsatlar Sofrasında Yerinizi Alın

HİSAR Sofra Sanatı

Sonbahar için melankolinin mevsimi derler… Yapraklar dökülür, havalar soğur, zamansız yağmur yağar. Soğuklar hissettirir kendini yavaş yavaş. Cıvıl cıvıl geçen bir yazın ardından yaklaşan kışın hazırlıkları başlar. Bir geçiş dönemi gibidir yazla kış arasında sonbahar.

Hisar Porselen Yemek Takımları

Ama Hisar Porselen Yemek Takımları aşkın tek mevsimlik değil, bütün mevsimlerin en güzel duygusu olduğunu bilir. Aşkla yaratır ürünlerini. Sonbaharın getirdiği o hüzün duygusunu sımsıcak, canlı, her biri birer sanat eseri olan sofralar kurarak dağıtır. Aileler, dostlar, arkadaşlar, sevgililer o sofralarda bir araya gelir.

Hisar Çay Setleri

En güzel sohbetler, en keyifli anlar Hisar sofralarında, çay saatlerinde yaşanır. Sonbahar, Hisar’la en az diğer mevsimler kadar güzel olur çıkar. Bin bir emek ve titizlikle hazırladığı ürünlerle her mevsim olduğu gibi sonbaharda da Hisar, size kayıtsız kalamayacağınız fırsatlar ve güzellikler sunuyor. Sofralarınızı birer sanat eserine çevirirken, sizi herkesin hayran olacağı bir sanatçıya dönüştürmeyi hedefliyor. Ürün grublarını beş ana başlıkta toplayan Hisar Porselen, tasarım ve kullanım kolaylığı yanında estetik ve dayanıklılığa da önem vermektedir. Bu anlayışla üretilen tüm ürünler, Hisar ‘ın sofra sanatına yaptığı bir katkı; sofraları zenginleştiren birer artı değerdir. Hisar porselen çatal, kaşık, bıçak grubunda her zevke ve keseye uygun modeller yer almaktadır.

Hisar Çatal Bıçak Kaşık

Klasik zevke uygun olarak, sofralarını donatmak isteyenler için Milano, Miami, Nis/Nice gibi modeller bulunmaktadır. Çağdaş, cüretkar, yeniliklere açık sofralar içinse STUDIO tasarım serisinden Şah, Aqua, Mamba model seçenekleri mevcuttur. Her anlamda zengin sofralar kurmak isteyenler için Swarovski taşlı Diamondline ve Goldenline serileri göz alıcı estetik formları ve parıltılarıyla tasarlanıp üretildi.
Tam 42 yıldır kalitesinden taviz vermeden yoluna devam eden Hisar, sofralarımızın kalitesini devam ettirmeye devam ediyor.

Hisar Çatal Kaşık Bıçak Setleri
Hisar Çaydanlık
Hisar Çaydanlık
Hisar Çaydanlıkları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir