Güral Porselen Sapphire Çarşı ‘da

Güral Porselen Sapphire Çarşı

Güral Porselen, tümüyle mutfak grubu ürünlerin satışa sunulduğu ilk konsept mağazasını Sapphire Çarşı’da açtı. Dünyanın en güvenilir markalarının en yeni ürünlerinin bir araya getirildiği GÜRAL mağazası; a’dan z’ye tüm mutfak ihtiyaçlarınız için yeni adresiniz olacak.

Porselen konusunda Türkiye’de ve dünyada lider markalardan biri olan
Güral Porselen , 20 Nisan Çarşamba günü açılışı yapılan Sapphire Çarşı mağazasıyla tüketicilerin tüm mutfak ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Güral Porselen’in yenilenen yüzünün yansıtıldığı konsept mağazada, birbirinden farklı tarz ve formlardaki geniş ürün yelpazesiyle her zevke hitap eden ürünler bulunuyor.

Güral Porselen Sapphire Çarşı

Dünyanın en iyi düdüklü tencerelerini üreten Alman markası SILLIT’in 10 yıl garantili , çizilmez, antibakteriyel, renkli tencere grupları ile birlikte Belçika’nın BERGHOFF firmasına ait döküm tencere-tava grupları (kırmızı, beyaz ve siyah renklerde), ızgara modelleri , termosları, mutfak aparatları ve blok bıçak setleri gibi pek çok ürün mağazada sergilenen ürünler arasında. İtalyan tasarımının karakteristiğini yansıtan ve mutfaklarda yıllarca kullanılabilecek GHIDINI marka mutfak aksesuarları ile yine bir İtalyan markası olan PENSOFAL’in seramik içli tencere ve tava grupları da mağazada yemek yapmayı bir tutku haline dönüştürenlerin beğenisine sunuluyor.

El dekoru ile üretilmiş ürünler Güral Porselen Sapphire Çarşı’da

Osmanlı ve Selçuklu döneminin motifleriyle el emeğini birleştirerek çok özel koleksiyonlara imza atan Güral Porselen, sadece Sapphire Çarşı’da bulunabilecek
el dekoru ürünleri de burada satışa sunuyor. Güral Porselen’in tüm zevklere hitap eden zengin sofra takımlarının yanı sıra yemek trendlerinin ihtiyaçlarına cevap veren göz alıcı formlardaki yeni ürünlerini ve yine kendi üretimi çelik tencere, tava ve çatal bıçak takımlarını da yine Sapphire Çarşı mağazasında bulmak mümkün.

Güral Porselen Sapphire Çarşı

Güral Satış Mağazası Sapphire Çarşı

Tel : 0212 268 83 45

4.Levent – İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir