Güral Porselen ‘den Sofralara Işıldayan Dokunuşlar

Güral Porselen

1989 yılında kurulan ve “Dünyanın Porseleni” sloganıyla 52 ülkeye ihraç edilen Güral Porselen, ürün gamını genişletmeye ve yenilemeye devam ediyor. Güral Porselen’in yeni çatal bıçak takımları, metalin ışıltısını porselen şıklığı ile eşsiz sofralarda buluşturuyor.

Porselende kalitenin adı olan Güral Porselen, hayalinizdeki sofrayı yepyeni çatal bıçak koleksiyonları ile tamamlıyor.  Kusursuz sofralar yaratmanıza ve masanızdaki porselen zarafeti yeni bir boyuta taşımanıza imkan sağlayan yeni Karizma, Louise ve Xtanbul çatal bıçak takımları ile siz de misafirlerinizin hayran kalacağı bir ziyafet verebilirsiniz. 90 parçalık setler halinde sunulan bu koleksiyonlar, incelikle tasarlanan estetik sofra sunumları yaratmak isteyenler için…

GÖZ ALICI SOFRALAR İÇİN YEPYENİ KOLEKSİYONLAR

Modern görünümleri ve farklı zevklere hitap eden zarif çizgileriyle dikkat çeken Güral Porselen çatal bıçak takımları, paslanmaz çelik kalitesini en yeni tasarım trendleri ile buluşturarak seyrine doyum olmayacak sofralar yaratıyor. Güral Porselen’in sınırsız porselen ürün gamından seçeceğiniz yemek takımları ile birleştirebileceğiniz yeni çatal bıçak takımları, aile bireyleri ve yakınlarımızla geçireceğimiz yemek saatlerine çarpıcı bir estetik katacak.

İSTANBUL GİBİ ÖZGÜN, İSTANBUL GİBİ HER DAİM YENİ

Güral Porselen Xstanbul

Sofralarına değer katmak isteyenleri davet eden Güral Porselen,  İstanbul’dan ilham alarak tasarladığı Xtanbul  çatal bıçak takımı ile sofralarında yenilik arayanları kendine çekiyor. Xtanbul, eksiksiz yemek sunumları için ideal bir seçim.

ZAMANSIZ KLASİK: LOUİSE

Güral Porselen Louis

Klasik form ve çizgilerin yorumlandığı Louise, sofralarında güçlü bir sunum yaratmak isteyenler için… Beyaz ve fildişi renklerdeki ve minimal desenlerdeki porselen takımları ile göz alıcı bir uyum yaratan Louise çatal bıçak koleksiyonu ile misafirlerinize bir saray ziyafeti yaşatmanız mümkün.

KARİZMATİK SOFRALAR

Güral Porselen Karizma

Sıra dışı kabartma hatları ile dikkat çeken Karizma çatal bıçak takımı ile yenilikçi ve özgün sunumlar yaratabilirsiniz. Üstelik fonksiyonellikten taviz vermeyen parçalar sayesinde yemek yapmak ve bu müthiş lezzetleri sevdiklerinizle paylaşmak hem daha kolay hem daha keyifli!

*Xtanbul – Louise – Karizma Çatal Bıçak Setleri KDV Dahil Fiyat: 366 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir