GPD Banyo ve Mutfak Armatürleri

,

1962 yılından beri üretim hayatını sürdüren ve 1978 yılından itibaren GPD markası ile faaliyetlerine devam eden Gül Pres Döküm Sanayi A.Ş. firması pirinç hammaddeden pres baskı ve döküm olarak, çeşitli su ve gaz vanaları, radyatör valf ve rakorları, banyo ve mutfak armatür ve muslukları üretimiyle Türkiye pazarında önemli ve köklü bir yere sahiptir. İstanbul Beylikdüzünde toplam kapalı alanı 10.000 m2 olan üretim tesisi ile kendi binasında faaliyet gösteren firmanın ayrıca Beylikdüzünde satış ve pazarlama birimleri bulunmaktadır.

GPD Banyo ve Mutfak Armatürleri

KALİTE POLİTİKASI

GPD’ de Kalite; ürün ve hizmetlerimiz için en önemli kılavuzdur.

Modern işletmecilik anlayışıyla üretim proseslerimizde son teknolojik gelişmeleri kullanarak ürünlerimizin kalite düzeyini yükseltirken maliyetleri minimize etmek, ürünlerimizin güvenlik, performans ve güvenilirlik ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluk sağlamak firmamızın ana politikasıdır.

Bunun için ;

  • Ürün alanımızda markamızı benimsetmek ve lider olabilmek için müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına eksiksiz ve zamanında cevap vermek.
  • Sunulan ürün ve hizmetlerin müşterilerde oluşturduğu memnuniyeti izlemek, müşterilerimizin her türlü ihtiyaç ve şikayetleri analiz edilip değerlendirmek,
  • Şirket çalışanlarına verilecek planlı ve sistematik eğitim programı ile, ürünlerimizin ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmek, bu yaklaşımı tüm çalışanlarımıza benimsetmek.

Mamül geri dönüşüm çalışmalarımız ile , hem şirketimizin hem de ülkemiz ekonomisinin verimliliğini arttırmak,sıfır hata ile çalışmak.
Tüm faaliyetlerimizde çevreyi koruyup kollayarak bütün çalışanlarımızda çevreye duyarlı üretim bilincini sürekli kılmak temel felsefemizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir