Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Mutfak » Franke Centinox Serisi

Franke Centinox Serisi

Franke Centinox Serisi

Franke Centinox serisinden haberiniz var mıdır ?

Mutfakların kendiliğinden şahlanacağı bir seri gibi gözüküyor ve Franke Ankastre Mutfak markasına bağlı 100 senede eşitlenmiş tecrübe ve bilgilerini içinde barındırıyor. Mutfak sistemlerindeki Franke Centinox ev sahiplerinin arzu ettiği şekilde, kendi tarzını yansıtacak mutfakları üretebilmek adına üretildi.

Mutfak tezgahınızda estetik durmasını, fonksiyonel olarak işlerinizi görebilmesini Centinox Mutfak Koleksiyonu ile yakından yaşayabileceksiniz. Inox renkli eviyesinden tutun, şık armatür modellerine uzanan eşsiz bir güzellik taşıyor.

Eviyeler artık sadece yardımcı bir fonksiyon olmaktan çıkmış, kullanıcısının karakterini ve yaşam tarzını da yansıtan önemli bir tasarım öğesi haline gelmiştir. Seriye özel üretilen armatür ve akıllı aksesuarları ile birlikte bu dönüşümün mükemmel örneğidir. Centinox serisi, şık tasarımı, mükemmel işciliği ve sofistike bir tasarımın mükemmel kombinasyonu olarak mutfağınızda size özel ilham ve konfor alanı yaratır…

Franke Centinox Mutfak Serisi

Franke Centinox Mutfak Serisi

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.