Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Mutfak » EuroDecor ‘dan LUNA Mutfak Modeli

EuroDecor ‘dan LUNA Mutfak Modeli

Her ayrıntısı ayrı düşünülmüş bir tasarım; LUNA

Kristal parlaklığındaki göz alıcı lake kapakların yansıması bulunduğu yerde bir mücevher hissi yaratıyor….

Sahip olduğu işlevsellik ve zerafetin kusursuz buluşması Luna ile hayat buluyor. Yalın görünümü ve detaylardan uzak sadeliği ile dikkat çeken Luna mutfağın kapakları, gövdeye entegre olan profil sistemi ile üretiliyor. Böylece kulp kavramı ortadan kalkmış oluyor.

Minimal bir görselliğe sahip bu model, depolama ihtiyacına da maksimum çözümler getiriyor. Tencereler ve tabaklar sadece sürgülü dolapların içinde değil, kapaklı dolapların içindeki sürgülerde de tam görüş ve kullanım açısı ile muhafaza edilerek ideal çözümler elde edilebilir. Bu sürgülerde 25.cm yüksekliğe kadar tüm gereçler kolaylıkla saklanmaya ve kullanıma hazır sizi bekliyor olacaklar.

10 farklı renk seçeneğinde parlak-mat lake kapaklar ve tineo, teak kaplamalar ile kombin edebileceğiniz model mutfağını bambaşka bir mekana dönüştürmek isteyenler için ideal bir tasarım. Eurodecor mutfak modelleri arasından LUNA, umuyoruz ki sizlere etkileyici ve çarpıcı gelecek.

Eurodecor Mutfak Modelleri : LUNA

Eurodecor Mutfak Modelleri : LUNA

Eurodecor Mutfak Modelleri : LUNA

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.