Bernardo Yemek Takımları


Bernardo şık sofralarınız için olağanüstü kalite getirmekten çekinmeden, sofralarınıza estetik katıyor. Şıklığın ve zerafetin sofranızda buluşmasını ise Bernardo yemek takımları ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bernardo Hiruni Bone China – Black Eagle yemek takımı, çatal kaşık seti, fissler düdüklü tencere, çelik tencere seti, çelik çaydanlık ve cezve seti 1995 TL‘den satışa sunulmakta.

Bernardo porselen olarak, Plus Koleksiyonundan yemek takımı içinde çatal kaşık seti, fissler düdüklü tencere, çelik tencere seti, çelik çaydanlık ve cezve seti 1595 TL olarak fiyatlandırılmış.

 

Bernardo Mağazaları

Bernardo Adana Mağazası

Carrefour-Sa Avm 100.Yıl Mh. Yüzevler Mevkii No:45 Seyhan/Adana
(322) 256 54 66
adana@bernardo.com.tr


Bernardo Ankara Mağazaları

Ankamall Avm
Ankamall Avm Konya Yolu No:2 Bodrum Katı No:6 İskitler/Ankara
(312) 541 13 24
ankamall@bernardo.com.tr


Ankara Carrefour Avm
Carrefour-Sa Avm İstanbul Yolu 12.Km Jandarma Karşısı Batıkent Kavşağı
Mağ No:B-29 Yenimahalle/Ankara
(312) 252 65 93
cankara@bernardo.com.tr


Armada Avm – Bernardo
Armada Alış-Veriş Ve İş Merkezi Eskişehir Yolu No: 6 Mağ.No:20 B Blok
Söğütözü/Ankara
(312) 219 12 52
armada@bernardo.com.tr


Cepa Avm Ankara
Cepa Avm Eskişehir Yolu 7.Km Mustafa Kemal Mah. 17.Sok. No:2 Mağ
No: 2-39 Söğütözü-Ankara
(312) 219 66 00
cepa@bernardo.com.tr


Panora Avm
Panora Alış-Veriş Ve Yaşam Merkezi Turan Güneş Bulvarı No: 182
Mağ No: 198 Çankaya – Or-An / Ankara
(312) 491 57 67
panora@bernardo.com.tr


Antares Avm
Antares Avm Ayvalı, Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No: 1
Mağ No:82 Etlik-Keçiören / Ankara
(312) 325 30 99
antares@bernardo.com.tr


Forum Etlik – Bernardo
Forum Etlik Avm Ovacık Mah. Yozgat Bulvarı No:99 Mağ No: G30-31 Etlik – Ankara
(312) 578 00 50
forumetlik@bernardo.com.tr


Gordıon Avm
Gordıon Avm Eskişehir Yolu Koru Mah. Ankara’Lılar Cad. No:2
Mağ No: 1B 21 Ümitköy-Yenimahalle / Ankara
(312) 236 70 23
gordion@hotmail.com


Bernardo Antalya Mağazası

Migros Avm Meltem Mh. 100.Yıl Bulvarı Mağ No:C27-28-29 Antalya
(242) 230 12 42
antalya@bernardo.com.tr


Bernardo Aydın Mağazası

Forum Aydın Avm
Forum Aydın Avm Orta Mah. Müze Bulvarı No:1 Mağ.No: Gf50 Aydın
(256) 232 00 62
forumaydin@bernardo.com.tr


Bernardo Bursa Mağazaları

Nilüfer Carrefour-Sa Avm Bernardo Mağ.Orhaneli Keleş Kavşağı Mağ No:B34 Bursa
(224) 451 80 38
bursa@bernardo.com.tr


Korupark Bursa
Korupark Avm Mudanya Yolu 9.Km Zekai Gümüşdiş Mah. 1.Sok
Mağ.No: 0058 Emek / Bursa
(224) 241 33 26
korupark@bernardo.com.tr


Kent Meydanı Avm
Kent Meydanı Avm Santral Garaj Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:64
Mağ No:C2-0025 Osmangazi/Bursa
(224) 255 03 02
kent@bernardo.com.tr


Zafer Plaza Avm
Zafer Plaza Alış-Veriş Ve Yaşam Merkezi Cemal Nadir Cad. No: 181
Mağ No:Osmangazi/Bursa
(224) 220 17 60
zaferplaza@bernardo.com.tr


Bernardo Denizli Mağazası

Forum Çamlık Avm
Forum Çamlık Alış-Veriş Ve Yaşam Merkezi Demokrasi Meydanı Doğan Demircioğlu Cad.
No: 2 Mağ No:G31-32 Denizli
(258) 215 11 85
forumcamlik@bernardo.com.tr


Bernardo Eskişehir Mağazaları

Neo Avm Eskişehir
Neo Avm Kütahya Eskişehir Yolu Üzeri Çamlıca Mh.Gülperi Sk.No:1 B1
Mağ No:35 Tepebaşı/Eskişehir
(222) 310 40 06
eskisehir@bernardo.com.tr


Espark Avm – Home
Espark Avm Eski Bağlar Mah. Üniversite Cad. No:21
Mağ No: 1B80 26170 Tepebaşı / Eskişehir
(222) 333 04 50
espark@bernardo.com.tr


Bernardo Gaziantep Mağazası

Sankopark Avm
Sankopark Avm Sarıgüllük Mah. İ.Rafet İşitmen Cad.
Mağ No: R Z 09 Şehitkamil / Gaziantep
(342) 336 08 24
sanko@bernardo.com.tr


Bernardo İstanbul Anadolu Yakası Mağazaları

Maltepe Carrefour-Sa Avm
Maltepe Carrefour-Sa Avm. Cevizli-Maltepe/İst
(216) 515 12 40
park@bernardo.com.tr


Tepe Nautılus Avm
Tepe Nautilus Avm Mağ No:9 Kadıköy/İst
(216) 339 84 49
tepe@bernardo.com.tr


Ümraniye Vega Avm
Carrefor-Sa Vega Avm İnkılap Mh. Küçüksu Cd. No:68
Mağ No:B012 Ümraniye/İst
(216) 525 13 23
vega@bernardo.com.tr


Kozyatağı Carf Avm
Kozyatağı Carrefor-Sa Avm Eski Genoto Arsası Hal Binası Yanı
Mağ No: 6B2 İçerenköy/İst
(216) 448 01 76
kozyatagi@bernardo.com.tr


Bağdat(Çhv)
Bağdat Caddesi No:200 Selamiçeşme/İstanbul
(216) 355 15 19
bagdat200@bernardo.com.tr


Vıaport Avm – Pendik
Vıaport Avm Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No: 2
Mağaza No:046 Kurtköy / Pendik
(216) 696 11 22
viaportbernardo@bernardo.com.tr


Palladıum Avm
Palladıum Residence Ve Avm Barbaros Mh Halk Cad. No: 6
Mağ.No: Bb178 Zemin Kat 34746 Kadıköy / İstanbul
(216) 663 11 18
palladium@bernardo.com.tr


Optımum Avm
Optımum Outlet Avm İstiklal Sok. No:10 / 4
Mağ No:1B-33 Yenisahra / Kadıköy – İstanbul
(216) 664 16 19
optimum@bernardo.com


Neo Marine Avm
Neo Marine Avm Kaynarca Mah. Elka Sok No:33
Mağ No: Zk-B04 Kaynarca – İstanbul
(216) 670 10 36
neomarine@bernardo.com.tr


Bernardo İstanbul Avrupa Yakası Mağazaları

Beylikdüzü Migros Avm
Migros Avm E5 Karayolu Üzeri Tatilya Karşısı Bodrum Kat No:27 Beylikdüzü/İst
(212) 852 08 04
beylikduzu@bernardo.com.tr


Carosel Avm
Carousel Avm Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No:1 Bodrum Kat No:13 Bakırköy/İst
(212) 466 31 70
carousel@bernardo.com.tr


Metrocıty Avm
Metrocıty Avm Büyükdere Cad. No: 171 3B Katı No:8 Levent/İst
(212) 344 02 32
metrocity@bernardo.com.tr


Cevahir Avm
Cevahir Avm Büyükdere Cad. No:22/A 1.Çarşı Giriş Katı No:41 Şişli/İst
(212) 380 05 78
cevahir@bernardo.com.tr


Kale Center Avm – Home
Kale Center Avm Güven Mh. Eski Londra Asfaltı No:89
Mağ No: Ab022 34610 Güngören / İst
(212) 677 11 22
kale@bernardo.com.tr


Capacıty Avm
Capacıty Avm Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. No: 62
Mağ No: 1B08 Bakırköy / İstanbul
(212) 661 00 58
capacity@bernardo.com.tr


212 İstanbul Avm
212 İstanbul Power Outlet Center Avm Mahmutbey Merkez Mah.
Taş Ocağı Cad. No: 5 Mağ No: -2K 032 Bağcılar / İst
(212) 602 30 01
212istanbul@bernardo.com.tr


Forum İstanbul Avm
Forum İstanbul Avm Kocatepe Mah. Paşa Cad.
Mağaza No: Gf166 34045 Bayrampaşa / İstanbul
(212) 640 17 19
forumistanbul@bernardo.com.tr


Köyaltı Mevkii Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. Kavak Sok. No:2
Mağaza no: 1B-63 Yenibosna/İSTANBUL
(212 ) 603 46 41
starcity@bernardo.com.tr


Bernardo İzmir Mağazaları

Balçova-Kipa Avm
Kipa-Balçova Avm İnciraltı Mh. Mithatpaşa Cd. No:1462 Balçova/İzmir
(232) 278 89 84
balcova@bernardo.com.tr


Carrefour-Sa Karşıyaka Avm
Carrefour-Sa Avm Yalı Mh. 6522 Sk. P11 1.Giriş Karşıyaka/İzmir
(232) 324 37 05
karsiyaka@bernardo.com.tr


Forum Bornova Avm
Forum Bornova Avm Kazım Dirik Mh. 372 Sok. No:10 A4 Blok
Mağ No:32 Bornova/İzmir
(232) 342 00 70
forum@bernardo.com.tr


Agora Avm
Agora Avm Mithatpaşa Cad. No:1448-A
Mağaza No: 1-115 Balçova / İzmir
(232) 278 01 41
agora@bernardo.com.tr


Bernardo Kayseri Mağazası

Kayseri Park Avm Alparslan Mh. Eşrefbitlis Bulvarı No:12/A B1
Mağ No:32 Melikgazi/Kayseri
(352) 235 68 90
kayseri@bernardo.com.tr


Bernardo Konya Mağazası

Konya
Kule Cıte Avm Feritpaşa Mh. Kule Cd. No:8/67 Selçuklu/Konya
(332) 237 12 57
konya@bernardo.com.tr


Bernardo Malatya Mağazası

Malatyapark Avm
Malatyapark Alış-Veriş Ve Yaşam Merkezi İnönü Cad.
No:192 Mağ No:1B 20 Malatya
(422) 211 91 58
malatyapark@bernardo.com.tr


Bernardo Mersin Mağazası

Forum Avm Mersin
Forum Avm Güvenevler Mah. 1.Cad. No: 120-133
Mağaza No: Gf40 33140 Yenişehir/Mersin
(324) 331 52 29
bernardomersin@bernardo.com.tr


Bernardo Trabzon Mağazası

Forum Trabzon Avm
Forum Trabzon Avm 2 Nolu Çömlekçi Mah. 100.Yıl Parkı Yanı
Mağ No: B1-21 Trabzon
(462) 330 00 30
trabzon@bernardo.com.tr


<< Yorum Yaz >>