Artema’dan Suya Yön Veren Tasarımlar

,

Artemadan hem dinamik, hem estetik, hem de ergonomik bir yenilik…

Dynamic S. sınıfının en iyisi yepyeni bir tasarım. Eğimli gövde yapısı, açılı çıkış ucu ve yumuşak hatlarıyla farklı tarzdaki banyo ve mutfaklar ile uyumlu. İnce tasarım detaylarının yanısıra su tasarrufu sağlayan özel perlatörüyle çevre için, ekonomik fiyatıyla da sizin için mükemmel bir seçim. Artema batarya modellerinden, q-line ve d-line serilerini ele alarak başlıyoruz.

Q-Line ;

İyi bir tasarım, sadece estetik gözükmekte kalmamalı, aynı zamanda yenilikçi olmalı. Artema Q-Line armatür serisi, yumuşatılmış köşeli hatları, ince ve uzun gövdesiyle bunu fazlası ile başarıyor. Ancak tasarım ve iyi tasarım arasındaki fark bununla da bitmiyor. Q-Line armatürlerde bulunan ısı ve debi ayarlı özel kartuş, maksimum su ve enerji tasarrufu sağlıyor. Aynı zamanda lavabo bataryalarında kullanılan hareketli perlatörü sayesinde küçük büyük birçok lavabo ile uyumlu olması onu diğer armatürlerden farklı kılıyor.

D-Line ;

Yapacağınızı küçük seçimler mekanınızın karakterini tamamen değiştirebilir. Seçiminiz D-Line Serisi ise banyonuz ve mutfağınız hiç olmadığı kadar özgür ruhlu, tutumlu ve güzel olabilir. Maksimum su ve enerji tasarrufu sağlayan özel kartuşu ve suyun akış yönünü belirleyen hareketli perlatörü ile beklentilerinizi tamamen değiştiriyor. İnce kumanda kolu ve özgün tasarımıyla da banyonuz için farklı bir estetik anlayışı sunuyor.

“Artema’dan Suya Yön Veren Tasarımlar” için 2 yanıt

 1. murat akdağ avatarı
  murat akdağ

  Ahşap doğrama mobilya;
  1. sınıf kaliteli iş istiyorsanız bizi aramanız yeter. yılların deneyimli ustasının elinden çıkacak harikaları görmek için bize ulaşın. İşlerimiz genellikle villaların iç dizaynı merdivenleri kapı pencere gömme dolap kamelyalarını yapmaktır. İstanbulun heryerinden bize ulaşabilirsiniz.
  Usta: Murat AKDAĞ
  Tel: 0546 685 57 72
  Ahşap Doğrama
  İç Mekan Kapıları
  Daire Giriş Kapıları
  Bina Giriş Kapıları
  Mutfak Dolapları
  Banyo Dolapları
  Vestiyerler
  Gömme Dolaplar
  Merdivenler

 2. admin avatarı
  admin

  Murat Bey ;

  Web sayfamızda reklamınızın görünmesini istiyorsanız eğer, belli bir yerinde reklam alanı kiralayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir