Ada Tipi Mutfak Modelleri

Mutfaklar ayrı bir oda ve ayrı bir dünya içinde, yiyeceklerin hazırlandığı mekan olarak görülür. Duvar kenarında, salon içindeki amerikan mutfakların yanı sıra ada tipi mutfak modellerinin de varlığı muteber. Eğer çok geniş bir aile değilseniz ada tipi mutfaklar size uygun ve tercihleriniz içinde ilk sırayı alabilir.

Dairesel yapıları ve minyatür mutfak görünümleri ile farklılıklar taşıyan ada tipi, bir mutfak içinde ana halterleri ile neyin olması gerekiyor ise bünyesinde barındırıyor. Yer işgal etmemeleri, portatif yapıları ve pratik oluşları ise küçük dairelerde kullanılabilir olması için kaçınılmaz. Üst kısmında başlayan mutfak dolabı ve hemen sonrasında mini raflar, ardından lavabosu, çok da geniş olmasa da tezgahı. Üç kişilik bir aile için tüm sofra ihtiyaçlarının görülebileceği, hazırlanabileceği bir mutfak modeli.

Farklı yapısal özelliklerde, birbirinden hoş renk diyagramlarında. Ahşap, metal ve mika seçenekleri bulunan ada tipi mutfakların renk seçenekleri de oldukça zengin. Parlak lake beyaz ya da kırmızı ise bizlerin favorisi. Tabi daha hoş klasik ahşap görünümleri de fena görünmüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir