Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Mutfak » Siemens Mutfak Aletleri; Sensor for Senses

Siemens Mutfak Aletleri; Sensor for Senses

Kusursuz bir kahvaltı sofrası için masadakiler kadar tezgahtakiler de önemli …

Her fincanda aynı aroma keyfini sunan bir kahve makinesi. Ekmeğin her tarafını eşit kızartan bir ekmek kızartma makinesi. Su sıcaklığını 70, 80, 90 yada 100 dereceye ayarlayabilme seçeneği sunan bir kettle. Özetle, kusursuz bir kahvaltı keyfi. Yine Siemens ‘den . . .

Siemens kahvaltı setleri ile kahvaltı anlarınızın daha bir teknoloji içinde, daha da keyifli geçeceğini Sensor for Senses ile garanti edebilirsiniz. Kimilerimizin bir tutkusu halindedir, kızarmış ekmekler. Siemens TT86104 ekmek kızartma makinesinin size bu konuda mükemmel bir çözüm sunacağına emin olun.

Siemens su ısıtıcınız TW86104 modeli ile çayınızı içmeden içiniz rahatlayacak. Siemens kahve makinesi Sensor for Senses TC80104 modeli ile 10 ila 15 fincan kadar kahve çıkarabileceksiniz.

Siemens Mutfak Aletleri; Sensor for Senses

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.