Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Lüks Otel Dekorasyonları

Lüks Otel Dekorasyonları

Otel odasında yaşamı boyunca kalmayanımız yoktur. Otel dekorasyonu yanında, kalan kimse için rahatlık ve konfor ilk sırada gelir. Ardından hizmet kalitesi ve hijyende sıralanabilmekte. Lüks bir otel dekorunda dikkat edilecek olan ilk konunun, belli bir çizgide mi dizayn/tasarım ediliyor ? sorusu olacaktır.

Ülkemizde otellerin kalite standartlarına göre grup grup ayrıldığını görmek mümkün. Bu otellerin müşteri potansiyellerine göre iç dekorasyon ve hizmet kalitelerini arttırdıklarını ise yakından bilmekteyiz. Buna göre üçüncü sınıf / 3 Yıldızlı bir otel odası ile 5 Yıldızlı bir oda kesinlikle kıyaslanamıyor. Gerek ücret tarifeleri, gerekse hizmet ve hijyen kuralları açısından. Aşağıda sizler için görsellerini sunduğumuz bir otel odası ve sunduğu imkanları inceleyerek yorumlarınızı dile getirebilirsiniz.

 

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.