Yataş Mobilya 2011 Çarpıcı Köşe Takımları

Yataş Mobilya 2011

Köşe takımları denince akıllarda öncelik taşıyan Yataş Mobilya, geçtiğimiz yıl köşe takımı modellerinin üzerine modeller getirdi. Yataş Corners kategorisi altında bulabileceğiniz 2011 Yataş Mobilya köşe takımları birbirinen yeni modeller ile renklendirilmiş. Bu arada sayın İstanbul Dekorasyon okurları Corners kelimesi İngilizce ‘den alınmış olup, Türkçe karşılığı ile Köşe anlamına gelmektedir.

Evinizin ziyaretçilerine oturma odanızda köşe takımlarının rahatlık ve konforunu sunacaksınız. Yataş Mobilya Boogie, Cronos, Perfecto, Blok-S, City ve Cornell köşe takımları ile ürün gamının zenginleşmesini sağlamış, ürünlerine farklı bir arayüz getirmiştir. Kendi stilini, çizgisini bozmaksızın 2011 yılına özel çıkarmış olduğu köşe takımı modellerinden bahsedelim biraz . . .

Boogie Köşe Takımı

Yataş Mobilya ‘nın bu köşe takımında en doğru seçim, genişliğe önem verdiğini görüyoruz. Model üzerinde yer verilmiş olan kırlentlerin geniş tutulması ise buna dayanır. Oldukça çarpıcı ve rahatlığı sembolize eden Boogie Köşe Takımı Fiyatları ise peşin ödemeleriniz doğrultusunda 1.480 TL şeklinde belirlenmiş. Tabi taksit seçeneklerinizde bulunmakta.

Genişlik (cm) Derinlik (cm) Yükseklik(cm)
Boogie Köşe Takımı 293 200 74
Boogie Köşe Takımı

Cronos Köşe Takımı

Comfort acı kahveden yeşile, faster süet acı kahveden ise kırmızıya varan renk seçenekleri ile Cronos ‘da görenleri büyülüyor. Aşağıdaki görselinde comfort kırmızı renginin beyaz dekorasyon arasında ne kadar da şık ve yalın durduğunu fark edebilirsiniz. Siz televizyon karşısında sinema keyfi yaparken Cronos köşe takımının size, statik masaj yapacağından emin olun.

Genişlik (cm) Derinlik (cm) Yükseklik(cm)
Cronos Köşe Takımı 215 299 80
Cronos Köşe Takımı

Perfecto Köşe Takımı

Asaletin simgesi diye adlandırdığımız Perfecto köşe takımı orta yaşa hitap ediyor. Yan konsolunda düşünülerek yer verilmiş mini kitaplık ile yerinizden kalkmanıza gerek kalmayacak. Redeyef kırçıllı kahve renkteki bu model, kalabalık evlerden ziyade daha sakin ve sessiz, dinlendirici evler için düşünülebilir. Fiyatı ise 1.835 TL.

Genişlik (cm) Derinlik (cm) Yükseklik(cm)
Perfecto Köşe Takımı 292 292 75
Perfecto Köşe Takımı

Blok-S Köşe Takımı

Adından anlaşılacağı gibi S harfi şeklindeki köşe takımı bir orta puf ile bloklanmış, hizaya gelmiş. Yeni evli gençlerin, yakından ilgineceğini düşündüğümüz Blok-s köşe takımı uykunuz kaçtığında, kaçacağınız tek yer olacak. Yataş Mobilya cazip, ideal fiyat seçeneklerini bu model üzerinde de göstermiş ve 1.071 Lira ‘dan etiket vermiş.

Blok-S Köşe Takımı

City Köşe Takımı

Adını 2011 yılında duyduğumuz ve yeni yeni telafuz edilen City Köşe Takımları, çok çok zengin. City birbirine entegre köşe ünitesi, 2’li ünite, tekli ünite, uzatma puf ve kısa puf alternatifleri ile . . . İnanıyoruz ki City oturma odasını yenileyenlerin ilk inceleyeceği modeller arasında yerini alacaktır. Nedenleri için söylenecek o kadar çok neden var ki, bunlardan bir tanesi ve özü, tek kelime ile tüm aksesurlarının birleşimi ile kendiliğinden oluşan, kendiliğinden ayağınıza gelen şıklığıdır. Estetik görünüm, sağlam ve dayanıklı oluşu, ayrıca fonksiyonel özellikleri ile City köşe takımı fiyatı ise tam takım 2.790 TL olarak belirlenmiş.

Genişlik (cm) Derinlik (cm) Yükseklik(cm)
City Köşe Takımı 320 306 84
City Köşe Takımı

Cornell Köşe Takımı

Evinizin havası bir anda değişsin, atmosferinin ise kendiliğinden farklı bir boyut kazanmasını isteyenler için. Oldukça dokunaklı ve görsel güzelliğinde eksikliği bulunmayan Cornell köşe takımı 1.5 metreye yakın derinliği ile dar gördüğünüz mekanlar için düşünülebilir. Fiyatı ise 1.840 TL olarak Yataş Mobilya tarafından belirlenmiş.

Genişlik (cm) Derinlik (cm) Yükseklik(cm)
Cornell Köşe Takımı 284 147 83
Cornell Köşe Takımı

“Yataş Mobilya 2011 Çarpıcı Köşe Takımları” için 2 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir