Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » İstwest İstanbul Projesi

İstwest İstanbul Projesi

İstanbul konut projelerine, lüks yaşam merkezlerine doymak bilmeyen ve bir o kadar da kentsel dönüşüme ihtiyacı olan bir şehirdir aslında. İstwest İstanbul Yenibosna Projeside bunlardan yanlızca bir tanesi.

Yapı sektörünün bilinen ve uzman isimlerinden Feryapı ile Boyner Holding ortak çalışmaları sonucu İstwest Evlerinde kendinize uygun, sizler için yaşam mekanlarınızı bulabileceksiniz. Yenibosna ‘nın modernleşmesi için büyük katkılarını sunacak olan istwest rezidansları, yeşili ile parkları, otoparkları ve diğer sosyal olanaklarıyla koşulsuz sağlam bir yatırım olacak.

Keyif dolu zamanlar geçirmek adına istwest sitesi dışına çıkmanıza gerek kalmadan sağlıklı bir hayat için spor alanlarını, huzurlu ve mutlu anlarınız için istwest parti alanlarını kullanabileceksiniz.

İstwest İstanbul Yenibosna Projesi

İstwest İstanbul Yenibosna Projesi

İstwest İstanbul Yenibosna Projesi

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.