Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Ikea Dekoratif Aynalar

Ikea Dekoratif Aynalar

Ev dekorasyonu hiyerarşisinde duvarlar ve duvarlarda görmek istediğimiz dekoratif tarz aynaların rolü yüksektir. Banyo, yatak odası, genç odası, portmanto ve diğer istediğimiz mekanlarda aynalara yer vermek mümkün. Dekoratif ayna modellerinin yüksek oranda görüldüğü IKEA mağazasının aynalarını bir inceleyelim.

Ikea dekoratif aynalarının birçoğu yatay veya dikey olarak asılabilir. Güvenlik filmleri ile kırılmaları halinde etrafa cam parçaları dağıtmak yerine, film sayesinde tek parça olarak kalır.

Ayrıca şunu belirtmekte fayda var. Her duvar beton arası tuğla şeklinde olmadığında farklı özellikler içinde yapısallaşmış olabilir. Aynalarınızın duvara askı aparatı da bu yönde farklılık gösterebilir. Söz gelimi, alçıpan bir yapıya dekoratif aynaların asılabilmesi için alçıpan dübeli ve vidası gerekir. Bu nedenle duvar özelliklerinize uygun, doğru asma aparatlarını temin etmelisiniz.

 

 

 

 

 

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.