Hafele ‘den Enrico Cassina Kapı Kolları

Hafele Enrico Cassina Kapi Kollari

ENRICO CASSINA

Hafele, farklı zamanların stillerini endüstriyel üretim yöntemleriyle günümüze taşıyan yepyeni bir kapı kolu ve aksesuar koleksiyonu sunuyor. Üretim sürecinde metal işleme geleneğiyle çağdaş teknolojileri buluşturan koleksiyon, restorasyon projeleri, yalılar, saraylar ve geçmişin çizgilerini yansıtan diğer tüm mekanlar için zengin bir ürün yelpazesi öneriyor.

Enrico Cassina koleksiyonu, her tonda pirinç kaplama seçenekleri ve üretim teknikleri açısından benzersiz. Üst düzeyde dayanıklılık garantisiyle üretilen satine nikel, krom kaplama, eskitilmiş çelik, bakır, antik gümüş, parlak nikel, antik bakır, satine pirinç, eskitilmiş altın kaplama, bronz kaplama seçenekleri müşterilere kendi dekorasyonları için en uygun tonu seçme olanağı sağlıyor.Enrico Cassine ‘nin stil yelpazesi, son yüzyıllarda mobilya ve tasarımı derinden etkileyen temel sanat akımlarından yola çıkıyor.

Enrico Cassina zanaatkarları tüm bu akımlardan ilham alarak, biçim ve süsleme açısından farklı dönemleri ve stilleri temsil eden kapı kolu grupları yarattı. Hafele ‘nin ürün ailesine katılan koleksiyonda, kapı kolları ve aksesuarlar rafine işçiliği olan birer mücevhere dönüşüyor. Yerel İtalyan ustalarının geleneğinden gelen desen ve tasarımlar, köklü firmanın üretim deneyimi sayesinde çağdaş mekan ve mobilyalara uyum sağlayacak şekilde yeniden yorumlanıyor.

Enrico Cassine

www.hafele.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir