Pazar , 14 Ağustos 2022
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Çeşit Çeşit Banyo Dolapları

Çeşit Çeşit Banyo Dolapları

Çeşit Çeşit Banyo Dolapları

Banyo içindeki eşyaların ortada durmasını engelleyecek bir öneri. Banyoda dolap kullanmayı sevmiyorsanız, banyonuzda boş kalan bir duvarınızın ölçülerini siz belirleyerek gizli bir dolap yapabilirsiniz. Şöyle ki; Bir dekorasyon firması ile anlaşarak duvarınızda açacağınız oyukla ilgili teknik işlemleri yaptırmanız gerekiyor. Duvarınızda gizli dolap için ayırdığınız duvarın ölçülerini alarak, dekorasyon uzmanına bildirdikten sonra işlemlere başlanmalıdır.

Duvar istediğiniz iç genişlikte kırılarak, istediğiniz ölçülere ulaştığında teknik detayları tamamlanır. İçini ister ahşap, ister metal ile döşettikten sonra raflar konur. Kapak olarak ise sürgülü bir ayna seçtiğinizde aslında o aynanın bir dolap olduğu kimsenin dikkatini çekmeyecek. Bu işlem sonucunda hem bir dolaba, hem de geniş bir aynaya sahip olursunuz. Banyonuzdaki belli bir alanı işgal edecek ne bir dolabınız olacak, ne de banyo eşyalarınız ve malzemeleriniz ortalarda duracaktır.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.